Omerta

Bu konuyu okuyanlar

skate

Asistan
Reaksiyon puanı
0
!!! www.barafranca.gen.tr

oyuna bu linkten girebilirsiniz

anlatım=arkadaşlar bu oyuna kayıt olup site üzerinden oynıyorsunuz fakat oyun görüntüsüzdür ama oyuna zevk verende görüntüsüz olması oluyor ama bazı yerlerde ''resim'' gösteriyor.bu oyunda suç işledikçe seviye atlıyorsunuz oyunda paraya ihtiyacınız olursa bana söylerseniz yardımcı olmaya çalışırım ilgilenenlere teşekkür ederim :) :)

ulvi_kcky

Doçent
Reaksiyon puanı
0
bencede güzel bir oyun çevreni kurarsan ama çok fazla reset atılıyor bu yönünü hiç sevmiyorum

skate

Asistan
Reaksiyon puanı
0
bende hiç reset atılmadı walla ne yalan söliim

emproz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
yaa bence çok sarmayın o oyuna ben 2-3 yıl öncesine kadar fena halde oynuodum çokta ilerlemiştim organize suçlar e5 baskınları derken ama bu oyunda ii paran ve gücün olmaya baslayınca ölüosun gibi bişi we bütün o saatler boşa gidio ben anlamıştım öleceğimi herşey zırhlı sığınağa bile girmiştim ama sabah açtım ki öldürülmüştüm.ondan dolayı yeni baslayanlara çok aşırı oynamalarını tavsiye etmiorumm.bu bnm görüşüm tabii B)

skate

Asistan
Reaksiyon puanı
0
emproz arkadaşım ben bu oyuna fanatiktim ama shoplifter olunca bıreaktım gibi bişey artık giriom bi araba çal diom bide suç işlediom bütün paraları bankaya yatırıp çıkıyorum

ulvi_kcky

Doçent
Reaksiyon puanı
0
skate dedi ki:
bende hiç reset atılmadı walla ne yalan söliim
karakterimin baharındaki atılan resetler yüzünden oyundan soğudum ve eskisi kadar oynamıyorum..