Haber Olympiakos 3- Fenerbahçe 2.

aşkınyolcusu

Profesör
1 Nisan 2021
1,836
4
1,612
358
25
Fenerbahçe Pes Etmedi!

UEFA Avrupa Konferans Ligi çeyrek final ilk maçında Yunanistan ekibi Olympiakos'a deplasmanda 3-2 mağlup olan Fenerbahçe, İstanbul'da oynanacak rövanştan 2 ya da daha farklı şekilde galip ayrılması durumunda yarı finale yükselecek.

Müsabakaya iyi başlayan Fenerbahçe, Dzeko'yla üst üste pozisyonlar bulurken, 8. dakikada savunmanın hatasında Fortounis ceza sahası dışından topu filelere göndererek Olympiakos'u öne geçirdi: 1-0.

32. dakikada ise Fontounis'in pasında ceza sahası içinde topla buluşan Jovetic çaprazdan farkı 2'ye çıkaran oyuncu oldu: 2-0.

Karşılaşmanın ikinci yarısında savunmada top çıkarmakta zorlanan Fenerbahçe, 51. dakikada kalesinde tehlike yaşarken benzer bir pozisyonda golü yedi. 57. dakikada Krunic'in hatalı pası sonrasında araya giren El Kaabi, Chiquinho'ya golü attıran isim oldu: 3-0

Sarı-lacivertli ekip 68. dakikada farkı 2'ye indirdi. Osayi-Samuel'in düşürülmesiyle kazanılan penaltı atışında Tadic meşin yuvarlağı filelerle buluşturan isim oldu: 3-1.

Dakikalar 74'ü gösterdiğinde sarı-lacivertli ekip bir gol daha buldu. Ceza sahasına kalabalık giren Fenerbahçe, İrfan Can Kahveci'nin golüyle farkı 1'e indirdi: 3-2.

3-0 geriye düşmesine karşın Tadic ve İrfan Can Kahveci'nin golleriyle skoru 3-2'ye getiren sarı-lacivertliler, İstanbul'daki rövanşı 2 ya da daha farklı kazanması durumunda yarı finale yükselecek.

(Maçkolik)

aşkınyolcusu

Profesör
1 Nisan 2021
1,836
4
1,612
358
25
Başarılar Diliyorum, Fred ve İsmail dokunuşu oyunun seyrini değiştirdi, Olympiakos direnemez Kadıköy'de temsilcimiz fişi çeker.

aşkınyolcusu

Profesör
1 Nisan 2021
1,836
4
1,612
358
25
3-0 olduğunda değilde daha erken o dokunuş olmalıydı ancak hayırlısı olsun diyelim biz...
Aynen öyle, her şerde bir hayır vardır. Fred Yeni sakatlıktan çıktığı için temkinli davranıldı diye düşünüyorum, haftaya daha hazır bir Fred oyuna çok daha iyi etki edecektir.

aşkınyolcusu

Profesör
1 Nisan 2021
1,836
4
1,612
358
25
Sağlık ekibi 15 dakika oynat demiş Fred gibi kilit oyuncuları. İsmail Kartal elinden geleni yaptı bu kadroyla. Zajc gibi yeteneksizlerle bu skor gayet iyi. Kadıköyde rahat turlar Fener.
Krunic'de kötüydü.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sağlık ekibi 15 dakika oynat demiş Fred gibi kilit oyuncuları. İsmail Kartal elinden geleni yaptı bu kadroyla. Zajc gibi yeteneksizlerle bu skor gayet iyi. Kadıköyde rahat turlar Fener.
Kadıköy'de Fenerbahçe 4-0 alır diyorum ben.

27 Eylül 2018
7,311
6
8,065
1,708
22
Krunic'de kötüydü.
Ben Krunic beğeniyorum. Görev adamı yapması gerekeni basitçe yapıyor. Yanında Zajc gibi yeteneksiz oyuncular varken evet haklısınız oyunu kötü gösteriyor. Fred gibi bir isim yanında olduğunda kendine geliyor. Fred'in yedeğini almayarak büyük hata yaptı Fenerbahçe. İsmail Yüksek çok amatör panikleyip saçma sapan kartlar yediği için kaç puan kaybettik.