Yardım Ölü Piksel Normal mi

Bu konuyu okuyanlar

Es2131

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
merhabalar ilk başta acer nitro 5 modelini satın aldım 2 3 gün sonra bir tane ölü piksel çıktı ve iade ettim şimdi de huawei matebook 14 aldım ilk başta hiçbir ölü piksel yoktu ve birden bire bir tane ölü piksel çıktı artık iade filan işlemleri ile uğraşmak istemiyorum ips ekranlarda normal mi bu ölü piksel her aldığım laptop ta sonradan bir tane ölü piksel çıkıyor iade ediyim mi yoksa kalsın mı gözüme çok çarpmıyor dikkatli bakarsam anlaşılıyor

Logithx

Profesör
Reaksiyon puanı
2,104
Normal kullanımda gözüne çapmaz ama ıps ekranlarda ölü piksel ve ışık sızması daha çok görünüyor..

Reaksiyon puanı
685
merhabalar ilk başta acer nitro 5 modelini satın aldım 2 3 gün sonra bir tane ölü piksel çıktı ve iade ettim şimdi de huawei matebook 14 aldım ilk başta hiçbir ölü piksel yoktu ve birden bire bir tane ölü piksel çıktı artık iade filan işlemleri ile uğraşmak istemiyorum ips ekranlarda normal mi bu ölü piksel her aldığım laptop ta sonradan bir tane ölü piksel çıkıyor iade ediyim mi yoksa kalsın mı gözüme çok çarpmıyor dikkatli bakarsam anlaşılıyor
Bence iade edin kullanım amacınıza göre güzel bi laptop önerelim. ?

Es2131

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
Bence iade edin kullanım amacınıza göre güzel bi laptop önerelim. ?
Zaten laptop çok iyi inceliği hoparlörü işlemcisi olsun gözüme çok çarpmıyor ölü piksel bu fiyat bandında daha iyisi yok çok araştırdım zaten forumlarda da sormuştum herkes bunu önerdi
Mesaj otomatik birleştirildi:

Normal kullanımda gözüne çapmaz ama ıps ekranlarda ölü piksel ve ışık sızması daha çok görünüyor..
Artık şans işi bence bunu da iade etsem yeni alacağım laptop ta çıkabilir çoğalırsa garantiye yollarım diye düşünüyorum

Son mesajlar