Olmuyor...

Bu konuyu okuyanlar

BilgisayarUzmani

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
640
İşte ben diğer konularımda da paylaşmıştım, aşık oldum falan diye. Aradan 1 hafta gibi bir süre geçti ancak halen aklımdan çıkmıyor. Derslerimin ilk sözlüleri hep 0-50 arası. Derslerime odaklanamıyorum, uyuyamıyorum. Psikiyatriye gittim dinlen dedi yolladı.
Kıza her şeyi açıkladım ancak, beni sevmiyor. Her fırsatta beni küçümseyerek benimle alay ediyor.
Artık bıktım...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Galiba benim imtihanımda bu.

The Cyclist

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,906
İşte ben diğer konularımda da paylaşmıştım, aşık oldum falan diye. Aradan 1 hafta gibi bir süre geçti ancak halen aklımdan çıkmıyor. Derslerimin ilk sözlüleri hep 0-50 arası. Derslerime odaklanamıyorum, uyuyamıyorum. Psikiyatriye gittim dinlen dedi yolladı.
Kıza her şeyi açıkladım ancak, beni sevmiyor. Her fırsatta beni küçümseyerek benimle alay ediyor.
Artık bıktım...
Mesaj otomatik birleştirildi:

Galiba benim imtihanımda bu.

Dünyada sadece tek bir kız yok, kız seni sevmiyorsa zorla da güzellik olamayacağına göre takma olayı Hocam, ilerde mutlaka iyi biriyle tanışırsınız.

Biraz kafa dinledikten sonra tüm eforu derslerinize vermenize öneririm. Önceden de gördüğüm kadarıyla yazılıma ve teknolojiye karşı ilginiz büyük. Derslerinizdeki eksiklerinizi kapatıp biraz da bu tarz aktivitelerle ilgilenirseniz size iyi gelir.

İnsanların sizin hakkınızda ne düşünüp düşünmediğini de takmayın, 1-2 hafta boş konuşurlar sonra unuturlar. Unutmasalar bile zaten bu onları ilgilendiren bir durum değil!!

PropHeTe

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,398
okulu bırak ticarete atıl istemediğin kadar vaktin olur (=
cebinde paran olunca da diğerleri zaten gelir inan diploma bir foka yaramıyor

Mavi Silgi

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
6
Galiba benim imtihanımda bu
Aga ne dertler var bee ?

Hormonlarla karar verme kafayı çalıştır. Hoşlantı onlar unutursun. Önceki konunu da okumuştum. Lisede beğendiğimle evlenmek mi kaldı yıl olmuş 2019 2020. Eskilerde kalmış onlar. boş zamanlarını başka şekilde değerlendir. Kız neymiş Allah aşkına zaman kaybından başka bir şey değil. İleride kafa yor napacaksın lisede?
Screenshot_2019-09-26-23-49-19-1.png

Bu ss'e bakıp amma saçmalamışım dersin 2 ay sonra ?

Son düzenleme: