Öldü Denilen Karayılan Roj TV'de

?Handsome?

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Karayılan, öldü mü yaşıyor mu tartışmaları sürerken, Roj Tv'de ortaya çıktı.

TÜRK Hava Kuvvetleri’nin Kandil Dağı bölgesindeki terör kampına düzenlenen son hava saldırısında öldüğü söylentileri yayınlanan PKK'nın sözde Genel Başkanlık Konseyi üyesi Murat Karayılan'ın dün gece, terör örgütü yanlısı yayın yapan ROJ TV'de açıklaması yayınlandı. Banttan yayınlanan kısa röportajda Karayılan, “Biz bu hareketin kadrolarıyız. Elbetteki bizi kolay kolay öyle hedef hale getiremezler” dedi.

KARAYILAN ORTAYA ÇIKTI
Geçen 1 Mayıs gecesi Türk savaş uçaklarının Kandil bölgesindeki terör kamplarına düzenlediği hava saldırısından sonra öldüğü öne sürülen PKK'nın sözde Genel Başkanlık Konseyi üyesi Murat Karayılan'dan bugüne kadar haber alınamamıştı. Terör örgütü PKK yanlısı yayın yapan ROJ TV'de bu akşam banttan yayımlanan röportajda, Murat Karayılan son hava saldırısına ilişkin değerlendirmede bulundu. Bu gece saat 23.15’de yayımlanan önceden çekilmiş bant kaydında Murat Karayılan, hava saldırısında kendisinin de öldüğü şeklinde yayılan haberlerin asılsız olduğunu belirtti ve “Bu tür haberlerin birinci amacı, kitlelerimiz (halk) üzerinde etki yaratmaktır. Sürekli baskı oluşturmaktır. Demorolize geliştirmektir. Psikolojik savaş stratejisi çerçevesinde geliştirilen haberlerdir. Biz bu hareketin kadrolarıyız. Elbetteki bizi kolay kolay öyle hedef hale getiremezler. Ama biz mücadele kadrolarıyız” dedi.

Bu kısa açıklamalanın ardından ROJ TV sunucusu, Karayılan ile ilgili röportajın daha sonra geniş şekliyle yayınlanacağını bildirdi.

??? ???
http://www.ensonhaber.com/Gundem/127611/Karayilan-Roj-TVde.html

?Handsome?

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Şerefsizi Öldüremediler Ya
Nasıl Oluyo Ya Anlamadım

amesfa

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
150
Az kaldı az çekerler fişini yakında. ;)

MtHan

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Bordo Bereliler ava çıkmış Kuzey Irak a yakında belli olur. Bi yeri uçuklamasında o kişinin :D

bulmeh

Profesör
Reaksiyon puanı
14
Kendi asılsız haberlerine , sağlam olmayan kaynaklardan aldıkları haberlerine kendileri kandılar sonra da yine mi çıktı diye haber yapıyorlar. Yok, sizin o önemli kulisleriniz onu hortlamış zannetmiştir...Fesüphanallah!!!!

?Handsome?

Doçent
Reaksiyon puanı
0
Bilmiyorum Bizleri Kandırıp Duruyorlar Onca Asker ölüyor Bunlar Hala Yasıyor ona saşıyorum

Turab Garip

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
175
Ahmağın önde gideni, "bu hareket" dediğin nedir senin? Neye hizmet ettiğini anlayamamış ahmak. Ne hareketi, neyin hareketi?

Bu arada ben de Genelkurmay'ın abartılı rakamlar verdiğini düşünüyorum.

Reallist

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Öldü haberini yapan kim ? Medya
Ölmemiş haberini yapan kim? Medya
Halk - Devlet -Ordu çatıştıran kim ? Medya
Kandırılan kim ? Halk

?Handsome?

Doçent
Reaksiyon puanı
0