Okulların ilk açıldığı hafta sınav olur mu

Bu konuyu okuyanlar

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Sinav sayilarini tamamlamak ve esit konu dagilimi icin yapilabilir.
Yoksa ogrenciler daha cok zorlanir.

GeForce ☾★

Doçent
Reaksiyon puanı
862
Saçma, uzaktan eğitim verimli değil herkes şikayetçi zaten, yüz yüze hiçbir konu işlenmemiş diyece de siz işliyorsunuz.
Birde çok ödev veriyorlar:(çoğunu yapamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ebadaki ödevlere mi yetişeyim özetlere mi sınavlara mı lise bide eğer kötü geçersem Meslek lisesine giderim

HknZr

Öğrenci
Reaksiyon puanı
102
Lise zamanında çok çile çektim. Dikkat dağınıklılığı hastalığım vardı o yüzden. Babam öğretmenlerle görüşüpde derslerden geçebildim. Allah öğrencilerin yar ve yardımcısı olsun. Amin...

xDaemon

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Birde çok ödev veriyorlar:(çoğunu yapamadım
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ebadaki ödevlere mi yetişeyim özetlere mi sınavlara mı lise bide eğer kötü geçersem Meslek lisesine giderim
Lise zorlu bir dönem ancak okullar açılır açılmaz sınav yapmak çok saçma.Çok yükleniliyor öğrencilere.

borauysalcan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
37
Bizim okul 2 Kasımda açılacak. 5 Kasımda sınavlar başlayacak. (9. sınıf Anadolu lisesi)

Zerye

Asistan
Reaksiyon puanı
42
8 E GİDİYORSAN NORMAL

ARX

Asistan
Reaksiyon puanı
265
İnşallah ilk hafta olmaz daha okula ve öğrencilere alışmadık.Bizim hocalar yapmaz bence

Yıldırım E.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,681
Bende 9'a geçtim bizim sınavlar bugün başlayacaktı fakat 2. bir duyuruya kadar iptal etti okul okullar açılınca yapabilirler.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Ben de 9'a geçtim. Sınavlar hakkında en ufak bilgi yok.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Arkadaşlar yüz yüze göstermeden sınav yapmazlar. Bu online eğitime herkes katılmıyor bunu yapmaları için herkesin imkanlarını sağlayıp sorunsuz bir hizmet sunmaları gerekiyor diye düşünüyorum. Sen girebiliyorsun fakat giremeyen onlarca çocuk genç var. Örnek veriyorum bazı bölgelerde telefon çekme olasılığı çok düşük dağlara çıkıyorlar eğitim için ve çokta verimli geçmiyor. O yüzden yüz yüze gösterip öyle sınav yaptıracaklardır.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Arkadaşlar yüz yüze göstermeden sınav yapmazlar. Bu online eğitime herkes katılmıyor bunu yapmaları için herkesin imkanlarını sağlayıp sorunsuz bir hizmet sunmaları gerekiyor diye düşünüyorum. Sen girebiliyorsun fakat giremeyen onlarca çocuk genç var. Örnek veriyorum bazı bölgelerde telefon çekme olasılığı çok düşük dağlara çıkıyorlar eğitim için ve çokta verimli geçmiyor. O yüzden yüz yüze gösterip öyle sınav yaptıracaklardır.
Hocam bizim okul yapacaklarını söyledi.

Laufeyson

Müdavim
Reaksiyon puanı
13,075
Yüz yüze telafisini yapıp o şekilde sınavını yaparlar diye düşünüyorum. Onun dışında bu sene sınıfta kalan oldukça fazla olur
Bilmem. Bizim okulda katılım fazla. Hocalar okul açılmasa bile okulda sınav yapacaklarını söylediler.

Yasiin

Dekan
Reaksiyon puanı
3,968
Bilmem. Bizim okulda katılım fazla. Hocalar okul açılmasa bile okulda sınav yapacaklarını söylediler.
Genel bir karar verilir, bir yerde olursa her yerde bir yerde olmazsa hiç bir yerde olmaz. MEB açıklamasını yapar.

GeForce ☾★

Doçent
Reaksiyon puanı
862
Hoca Düzenleme olabilir diyordu.Bide canlı derslere anlmadığım için katılmıyodum 2 haftadır 1 hafta denedim hoca bekleme salonundan almadı bide ailemi aramışlar Takip edin diye Çoğu arkadaşa demişler

BHA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,135
Normal tabi online dersler verildi, katılmadınız mı?