Okuldan facebooka nasıl girilir? !!

Bu konuyu okuyanlar

mr_rain

Guru
Okuldan evden yada işten. Facebook’ a giremiyorsanız bu çok sıkıcı bir durum olabilir. Engelli facebook’ a nasıl girilecek? Facebook’ a giriş yapmanızı engelleyen sistem bir firewall yada nette çocuk var yada başka bir engelleme mekanizması olabilir. Sorun değil.

http://www.facebook.com adresinden facebook a giriş yapamıyorsanız üzülmeyin. Programsız bir çözüm var. Ve bu engelli facebook sitesine girmek için gerçekten çok kolay bir yöntem.
Yapmanız gereken tek şey adres çubuğuna http yerine https yazmak. Engelsiz facebook için girmeniz gereken adres https://www.facebook.com/

Okuldan facebooka nasıl girilir? !!
 

Pupilla

Dekan
ultrasurf bu konulardaki en iyi çözüm. meb in filtresi dahil bütün filtreleri devre dışı bırakıyor. bütün sitelere girebilirsiniz. üstelik boyutu 1 mb bile değil
 

6.burhan

Profesör
bendede engelleme var ben nasıl girebilirim acaba ???işyerinde :)

İşyerinde büyük ihtimalle modem ile engelleme yapmışlardır. "s" kullanarak facebook ana sayfasını açabilirsiniz ancak kullanıcı adı ve e-posta yazdıktan sonra devamı gelmez:sneaky2:

"s" kullanarak vtunnel gibi sitelere girebilirsiniz, onların yardımı ile facebook açılıyor ama fazla bir işlem yapamıyorsunuz(video seyredemiyorsunuz vs.).

En iyisi proxy programı kullanmak.
 

ahky

Profesör
Tuvaletten nasıl girilir acaba.Bununla ilgili bir çalışma varmı...Nedir böyle 24 saat Facebook'a girme ihtiyacı anlamadım.
 
Hadi size soru sorayım yasak fitresi var kurumda bazı oyun siteleri felan engelli
ultrasurf işlemiyo indiremiyorum bile :D
dns ayarlarını değiştim yine olmadı
tunellerde işe yaramiyo ??
 

adoganses

Doçent
çok basit.:dirol:
ultra surf 9.5 i kur gir.
daha iyi ve pratik çözüm yok:thumbup1:

(okulda ultra surf 9.5 i indiremessin engeller zaten, dışarda indir getir kur)
 

REDFOKS

Rektör
yada www yerine ülke kodları yazarak
tr-tr.facebook.com
de-de.facebook.com
it-it.facebook.com aklınıza gelebilecek bir sürüsü mevcud
 

pesimist

Rektör
Emektar
https kullanarak anasayfaya girebilirsiniz.. Şifrenizi girdikten sonra o sizi yine http'ye yönlendirir ve sayfa açılmaz ama o yönlendirdiği sayfadaki http'nin sonuna "s" koyarak rahat rahat gezebilirsiniz..
 

7.43

Dekan
Tuvaletten nasıl girilir acaba.Bununla ilgili bir çalışma varmı...Nedir böyle 24 saat Facebook'a girme ihtiyacı anlamadım.

:thumbup1:

Hak'tan bir ceza gibi Facebook. Öğrencilerin tek derdi bu oldu. Meb ultrasurf ve benzeri yöntemlere de bir çare bulsun ya da şu aptal filtreyi kaldırsın. Zira interneti mahvetmekten öteye gitmiyor.
 

aruchan.blog

Profesör
bu ne arkadaş ya...millette bu yasakları delme merakı ne boyutlara gelmiş...
iyi bi site olsa zaten yasaklanmazdı...bi de akıl veriyorlar ya...
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst