Yardım Okulda İftira Attılar

Bu konuyu okuyanlar

XgNaP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Merhaba Lise 1 öğrencisiyim bu gün benim kendi sıram sallandığı için önde boş sıradan sandalyenin önündeki ayağı çıkardık kendi sırama taktım o sırada farklı sınıflardan gelen
kekolar oraya sigara sakladın diye bana iftira attılar beni köşeye alıp içini açıp oradan sınıftaki arkadaşımın çamağını çıkardı bana el hareketi çekti bana karşı uygunsuz kelimeler kullandı el hareketi çekti ve ben ona karşı öfeli olduğum için ağzımdan "oğlum"kelimesi çıktığı için daha çok atarlanmaya başladı üstüme yürüdü gel deim benim kimseden korkum yok dedim akan sağlam da olsa ben kimseden korkmam benim gözümü orkutamazsın dedim.Çakmağı sınıftaki bir arkadaşım koymuştu
ve çakmak benim diye gidip şikayette bulundular benim bütün hocalarla rehber öğretmenleriyle aram iyidir benim sigara kullanmadığımı hepsi biliyor
rehber öğretmenine şikayet etmişler ben de hemen müdür yardımcısına gittim müdür yardımcısı bana iftirayı yemişsin ne kadar ben yapmadım da desen asla kanıtlayamazsın
dedi:mad: ardından rehber öğretmenime gittim ve benim olduğumu görünce benim suçsuz olduğumu anladı zaten beni biliyordu hiçbir zararlı alışkanlığım yoktu
zaten sigara kim ben kim ben hayatımda ağzıma sigara almadım alamam da babam bana neler yapmaz
işte öyle konuştuk öğretmenlerime de anlattım bu konuyu şahidim olan bir sürü kişi var
asıl isteğe gelicek olursak bu kişinin ismi soy ismi elimde nasıl şikayette bulunabilirim neler yapabilirim
ben bu konunun bu şekilde kalmasını istemiyorum.
bir de eğerki o bu yazıyı görürse herkese öyle atar yapmasın herkes benim gibi olmaz iki koyar oturtur
veliler de nasıl çocuk yetiştiriyor anlamıyorum...
daha öncede beni dışarda sıkıştırıp el çakmağın varmı diye sokıştırdı ben de hayır bne sigara kullanmıyorum demiştim
bir keresinde de ağzımdan kötü laf çıktığı için beni gine sıkıştırıp dövecekti s*l*k mıdır nedir bu

Ekli dosyalar

• images.jpg
    images.jpg
    6.9 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
Evde ilgilenmiyorlar, çocuklarını böyle sokağa salıyorlar alçak aileler.

Yapabileceğin bir şey yok maalesef. Ancak ilerisini getirirlerse polise gidebilirsin. Çok büyük bir mesele olmadığı için kaba kuvvet kullanmanı önermem.

Son düzenleyen moderatör:

XgNaP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Evde ilgilenmiyorlar, itlerini böyle sokağa salıyorlar alçak aileler.

Yapabileceğin bir şey yok maalesef. Ancak ilerisini getirirlerse polise gidebilirsin. Çok büyük bir mesele olmadığı için kaba kuvvet kullanmanı önermem.
Teşekkür ederim yardımınız için
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evde ilgilenmiyorlar, itlerini böyle sokağa salıyorlar alçak aileler.

size birşey soracağım bir keresinde bunun arkadaşı benim geçen yıl ki okul arkadaşım selam verdim insanca fln beni böyle köşeye aldılar fln sorguya çektiler evimi fln sordular zil çalana kadar sıkıştırdılar sonra adam ol diye bana sertçe yumruk attı bi tane bende gittim öğretmenime dedim bir %#* yapmadı
ben buna ne yapabilirim bunlar bizim okulun itleri bu arada

Son düzenleme:

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751

size birşey soracağım bir keresinde bunun arkadaşı benim geçen yıl ki okul arkadaşım selam verdim insanca fln beni böyle köşeye aldılar fln sorguya çektiler evimi fln sordular zil çalana kadar sıkıştırdılar sonra adam ol diye bana sertçe yumruk attı bi tane bende gittim öğretmenime dedim bir %#* yapmadı

Öğretmenler bir işe yaramıyorlar. Aynı şekilde müdür ve müdür yardımcısıda öyle.

Aklınızda bulunsun, disiplin cezası sembolik verilen bir cezadır. Asla geleceğini etkilemeyecek. Yani öğrencileri kandırıyorlar ?

Kendinden eminsen ve bir daha sıkıntı yaparlarsa kaba kuvvete başvurabilirsin, nadirde olsa gerekebiliyor ve gerektiği zamanda iyi bir yöntemdir.

Ama her açıdan düşünmen gerekiyor. Yenileceğin bir kavgaya girme mesela daha kötü olursun psikolojik olarak.

İlerisini düşünmeyide sakın unutma.

Şahsen elimde yetki olsaydı bazı insanlara ölüm cezası verirdim ? Hak eden çok kişi var.

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
849

bunları vurucaksın varya böylelerinin yaşamaya hakkı yok bana biri karışsa bu şekilde girişirim direk

XgNaP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Öğretmenler bir işe yaramıyorlar. Aynı şekilde müdür ve müdür yardımcısıda öyle.

Aklınızda bulunsun, disiplin cezası sembolik verilen bir cezadır. Asla geleceğini etkilemeyecek. Yani öğrencileri kandırıyorlar ?

Kendinden eminsen ve bir daha sıkıntı yaparlarsa kaba kuvvete başvurabilirsin, nadirde olsa gerekebiliyor ve gerektiği zamanda iyi bir yöntemdir.

Ama her açıdan düşünmen gerekiyor. Yenileceğin bir kavgaya girme mesela daha kötü olursun psikolojik olarak.

İlerisini düşünmeyide sakın unutma.
ben kavgalara hiç bulaşmam genellikle sicilimi kirletmek istemem bu yüzden liseye başladığımdan beri kendimi kontrol ediyorum bu onuda gerçekten daha önce hiç bu kadar tutmamıştım kendimi

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
ben kavgalara hiç bulaşmam genellikle sicilimi kirletmek istemem bu yüzden liseye başladığımdan beri kendimi kontrol ediyorum bu onuda gerçekten daha önce hiç bu kadar tutmamıştım kendimi

Maalesef gerekebiliyor, başka seçenek bırakmıyorlar.

Sadece ahmak okul yöneticileri gözünde sicilin kirlenecek. Şahsen umrumda olmazlardı.

XgNaP

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
bunları vurucaksın varya böylelerinin yaşamaya hakkı yok bana biri karışsa bu şekilde girişirim direk
cidden öyle de hiç bulaşasım geliyor kendileri edip kendileri bulsunlar

serj

Profesör
Reaksiyon puanı
2,874
İstersen dövüş, adamlar dövüşten sakınacak değiller. Kavganın tillahını görmüş adamlarla kavga etmeni öneriyorlar, ilginç. Hadi diyelim adamları dövdün, ertesi günü ne yaşayacağını bilmiyor musun?

Öğretmenlerle olan aranı bozmanı önermem. Bunlarla uğraşmanı hiç önermem. Onlar kimseden korkmuyor, seninle uğraşmaktan da eğlenirler. Hata yapmışsın, bu hatadan nasıl dönersin bilmiyorum ama denize düşen yılana sarılır. Sen konuyu güncelledikçe bakarım.

Hamza Sağlam

Doçent
Reaksiyon puanı
751
İstersen dövüş, adamlar dövüşten sakınacak değiller. Kavganın tillahını görmüş adamlarla kavga etmeni öneriyorlar, ilginç. Hadi diyelim adamları dövdün, ertesi günü ne yaşayacağını bilmiyor musun?

Öğretmenlerle olan aranı bozmanı önermem. Bunlarla uğraşmanı hiç önermem. Onlar kimseden korkmuyor, seninle uğraşmaktan da eğlenirler. Hata yapmışsın, bu hatadan nasıl dönersin bilmiyorum ama denize düşen yılana sarılır. Sen konuyu güncelledikçe bakarım.

Bak burada şöyle bir şey var ''Yenileceğin bir kavgaya girme mesela'' ''İlerisini düşünmeyide sakın unutma'' anlayabilene...

Alanur Erdemir

vampir
Admin
SDN
Reaksiyon puanı
15,808
evet kollarını bağladı ve bana bakarak böyle dedi
Yani o zaman iftiradan daha büyük sorunlarınız var. Bir müdür yd. Size "iftira yediğinizi bildiği halde" bunu diyor ise vb zaten hiç bir şey beklememelisiniz.