Yardım Okula gitme isteği yok ne yapmam gerekiyor?

Bu konuyu okuyanlar

muhittinkrcrn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar 10.sınıfım ama okula gitme isteğim hiç yok 8.sınıfta hiç gitmiyodum nerdeyse fazla arkadaşım yoktu açıldığım kız reddetmişti falan 9.sınıfta hiç gitmedim sadece sınava girmek için gitmiştim oradan başka okula nakil aldırdım şuan biraz arkadaş edindim ama okula gidesim yok sabahları kalkıp kim gitçek diyorum kendime. Okumakta istiyorum aslında ama istek gelmiyor ne yapıcam hiç bi fikrim yok :(

KamtariR

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,697
merhaba. okulda devamsızlık diye bir kavram var mı? gitmeyerek nasıl okuyabiliyorsun?

Yasin bey...

Asistan
Cezalı
Reaksiyon puanı
140
Merhaba arkadaşlar 10.sınıfım ama okula gitme isteğim hiç yok 8.sınıfta hiç gitmiyodum nerdeyse fazla arkadaşım yoktu açıldığım kız reddetmişti falan 9.sınıfta hiç gitmedim sadece sınava girmek için gitmiştim oradan başka okula nakil aldırdım şuan biraz arkadaş edindim ama okula gidesim yok sabahları kalkıp kim gitçek diyorum kendime. Okumakta istiyorum aslında ama istek gelmiyor ne yapıcam hiç bi fikrim yok :(
Uykusuzluktan dolayı olabilir sırf uykusuz olduğum için hiçbir şey yapmak istemem bende ama kalktıktan 2 saat sonra geçer
Mutlu olmanı dilerim