Soru Okul itirafları

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

WitaLOL

Asistan
Reaksiyon puanı
18
bizim okulda kartlar var ve içine para yükleyip okulda yemek filan alıyorsunuz ama öğretmenlerinkide hem asansöre binip hemde o karta para yükleyip yemek yiyebiliyordunuz bende hocanın kartı yere düşmüştü cepledim sonra onla asansöre filan bindim yemek aldım içindeki parayıda bitirdim sonra kartı kesip kartı dışarıda bir çamur çukuruna attım

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
bizim okulda kartlar var ve içine para yükleyip okulda yemek filan alıyorsunuz ama öğretmenlerinkide hem asansöre binip hemde o karta para yükleyip yemek yiyebiliyordunuz bende hocanın kartı yere düşmüştü cepledim sonra onla asansöre filan bindim yemek aldım içindeki parayıda bitirdim sonra kartı kesip kartı dışarıda bir çamur çukuruna attım
Ben olsam ben de öyle yapardım

Su tankı

Doçent
Reaksiyon puanı
641
3 sınıf birleşip futbol oynuyoduk biri yere düştü topta ondaydı hepimiz üstüne atladık ben herkes atlayınca sonra bitirişi yapmıştım arkadaş pipetle besleniyor

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,829
3 sınıf birleşip futbol oynuyoduk biri yere düştü topta ondaydı hepimiz üstüne atladık ben herkes atlayınca sonra bitirişi yapmıştım arkadaş pipetle besleniyor
İlginçmiş
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bi keresinde hocanın telefonu çalmıştı hoca da öğretmenler odasındaydı telefonu açtım aşkım nasılsın dedi karşıdaki ben de çok korktum telefonu pencereden dışarı attım sonra bi keresinde de kantinden çikolata çalmıştım pişman değilim yine olsa yine yaparım

Reaksiyon puanı
6,381
Bi keresinde yanlışlıkla kızlar tuvaletine girmiştim ?
Şimdi neler yaşıyorsun, çılgınlık dediğin şeye bak ?

Bir kaç sefer okuldan sonra iki saat zorunlu olan kurslardan, Türkçe dersi olduğu gün Türkçe hocası değiştiği için kaçmıştık. Ne kötü bir hocaydı ya

Reaksiyon puanı
1,338

Ahmet-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,042
Ortaokulda Muzik dersi olacaktı tenefüsdü. :D kapıya vurdum ? resmen kapı kırılma derecesine geldi displinlik olduk ?

Reaksiyon puanı
1,338
Yanlışlıkla Akıllı Tahta'yı kilitledim. 2 hafta ders işlenmedi. (Hoca sadece Morpa'dan ders işliyordu. Eli, kolu kesilmiş gibiydi. xD)

En basitlerinden birini anlattım. Daha bir sürü olay var. qwe
Ben kablosuz klavye ve fare götürüyordum GTA san andreas ta striptize gidiyordum Akıllı tahtaya indirmiştim taa ki hocalar görene kadar ...

Ahmet-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,042
Şimdi neler yaşıyorsun, çılgınlık dediğin şeye bak ?

Bir kaç sefer okuldan sonra iki saat zorunlu olan kurslardan, Türkçe dersi olduğu gün Türkçe hocası değiştiği için kaçmıştık. Ne kötü bir hocaydı ya
kursdan kaçıp irternet cafeye kaçardık ?

Reaksiyon puanı
1,338
Ağlamadın mı ilk okulda? ? İtiraf köşesi burası korkma anlat
Benim öğretmenim babamdı gidip bilgisayardan okul zili ayarlarıyla oynuyordum gizlice babam da tabiki yakalayınca kızıyordu

kursdan kaçıp irternet cafeye kaçardık ?
Biz kurstan kaçıp üzüm bağına gidiyorduk üzüm biçip mezarlıkta yiyorduk

Ahmet-

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,042
Benim öğretmenim babamdı gidip bilgisayardan okul zili ayarlarıyla oynuyordum gizlice babam da tabiki yakalayınca kızıyordu

Biz kurstan kaçıp üzüm bağına gidiyorduk üzüm biçip mezarlıkta yiyorduk
bi de şey geldi aklıma Kütüphane bilgisayarlar vardı CS 1.6 usb ye atmıştım oynardım ? ders boş olunca hocalara çaktırmazdık.

Erenist2020

Müdavim
Reaksiyon puanı
7,299
Evet herkes hayatında illaki bi halt yemiştir özellikle okulda, okul da yaptığınız ve asla kimseye anlatmadığınız itiraflarınızı alalım ? ben en son söyleyeceğim
Hoca kopya çekerken yakaladığında hoca bana “utanmıyormusun kopya çekmeye” diye sorduğunda pişmiş kelle gibi sırıtıp daha sonra hocam bu kopyayı unuttunuz demiştim.???Hoca yine kızınca cevap olarak geğirmiştim.???

Reaksiyon puanı
1,338
bi de şey geldi aklıma Kütüphane bilgisayarlar vardı CS 1.6 usb ye atmıştım oynardım ? ders boş olunca hocalara çaktırmazdık.
Bizde internet yoktu akıllı tahtaya usb yle san andreas kütüphane nöbetçisi oluncada usb ye gta vicecity atar kurup oynardım ama helikopter görevine kadar

Hoca kopya çekerken yakaladığında hoca bana “utanmıyormusun kopya çekmeye” diye sorduğunda pişmiş kelle gibi sırıtıp daha sonra hocam bu kopyayı unuttunuz demiştim.???Hoca yine kızınca cevap olarak geğirmiştim.???
Ben din dersinde tek kopya çekerdim sadece

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...