Soru Okul itirafları

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,853
Aradan 25 yil gecti hatirlamak biraz zor tabii ki.

-Okulun Fen , Kimya sinifindan büyütec yürütmüstüm. Disarda günes isigini zoomlayip etrafi yakmayi cok severdim :D

- Ögretmenin yoklama defterinin üzerine tükürürdük. ( Tabii tek yapan ben degildim. )

- Valla ne siz sorun ne de ben söyliyim. Neden böyle bir aptallik yaptim bilemiyorum ama nasil ögrendiysem ögretmenin evini sabah evine gidip kahvalti yapip utanmadan para istemistim. :D
Öğretmen seni eve mi aldı sabah sabah? Hahsggsga

Ya bu kadarda olmaz ağa sallıyorsun bence ? ? ?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,853
İlk okula gidince korkup ağlayanlar forumda var mı acaba?

İlk öğretmenim ben artık sizin Anne'nizim dediğinde fena korkmuştum. Eve dönünce ağlamıştım :D

s3rh47

Asistan
Reaksiyon puanı
22
Pazartesi tekrar okula basliyorum :D Bu sefer akilli bir yetiskin olarak :D

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
İlk okula gidince korkup ağlayanlar forumda var mı acaba?

İlk öğretmenim ben artık sizin Anne'nizim dediğinde fena korkmuştum. Eve dönünce ağlamıştım :D
Ahdhddhdhdhd ?
Benim olayı biliyorsun ? ilk sorum tuvalet nerede olmustu ??? aglayacak kapasitem yokmus. Odun geldim odun gidiyorum ?

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,853
Ahdhddhdhdhd ?
Benim olayı biliyorsun ? ilk sorum tuvalet nerede olmustu ??? aglayacak kapasitem yokmus. Odun geldim odun gidiyorum ?
Abi o zamanlar basit okul binasının yapısı bana çıkılmaz labirent gibi görünüyordu hatta.
Ne günlerdi ama.

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Abi o zamanlar basit okul binasının yapısı bana çıkılmaz labirent gibi görünüyordu hatta.
Ne günlerdi ama.
? hep o yaşlarda kalabilseydim keske ?
Benim okulda ön kapıdan 4. ve sonraki sınıflar girerdi biz arka kapıdan :D dümdüz koridor :smile: Labirentlik olsaydı keşke ?

Canberk61ts

Doçent
Reaksiyon puanı
250
Evet herkes hayatında illaki bi halt yemiştir özellikle okulda, okul da yaptığınız ve asla kimseye anlatmadığınız itiraflarınızı alalım ? ben en son söyleyeceğim
Sınıftaki TÜM çantaları sandalyedeki demira bağlamıştık(cuma günü istiklal marşına cikcaklardi)biz dışarıdayız onlar okulda çantaları çözmeye çalışıyorlar ????

eilhanzy

Profesör
Reaksiyon puanı
7,737
Evet herkes hayatında illaki bi halt yemiştir özellikle okulda, okul da yaptığınız ve asla kimseye anlatmadığınız itiraflarınızı alalım ? ben en son söyleyeceğim
Çok oldu, hem de hiç anlatamam. :D İlkokul zamanında bazen yaramazlıklar yaptığım zaman hep velim çağrılıyordu. :D

Sadece MEB ve Fatih logosunu güncel yaptım. Birde Intel logosu koydum kocaman. ? 800x600'e sığdırdım ama.

Alemsin ya. :D İçimde canlandırdığımda gerçekten garip şeyler aklıma geliyordu. ?

Son düzenleme:

Alphaghost

Asistan
Reaksiyon puanı
84
Az önce kitapla ilgili bir başlık görünce aklıma geldi. Lise 2 de edebiyat hocamız okul kütüphanesine 10 kitap getiren herkesin sözlüsüne 100 verecekti. Bizde kütüphaneden kitap basıp hocaya götürmüştük. Ertesi gün hoca yaptıklarımızı anlayıp ceza olarak 10 kitap getirmezseniz diğer hocalarla da konuşup tüm sözlülerinizi 0 yaptırırım demişti. bizde korkudan 10 kitap alıp getirmiştik. Hem harçlıklardan olmuştuk hemde edebiyat hocası kendi dersinin sözlülerini düşük vermişti.

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,846
Bi keresinde yanlışlıkla kızlar tuvaletine girmiştim ?
Senden beklerim ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşı basketbol potasının içinden geçirmiştik.

Sınıf dolabı ile duvar arasında kalan normal bir insan enindeki boşluğa o günkü kurbanı sokup, sınıfça kurbana doğru koşarak tüm gücümüzle duvara ittirirdik. Yaralanan olmadı. Şimdilik [emoji1787]

Aklıma gelen olursa eklerim.
Direk gebertseydiniZ en temizinden ?

Az önce kitapla ilgili bir başlık görünce aklıma geldi. Lise 2 de edebiyat hocamız okul kütüphanesine 10 kitap getiren herkesin sözlüsüne 100 verecekti. Bizde kütüphaneden kitap basıp hocaya götürmüştük. Ertesi gün hoca yaptıklarımızı anlayıp ceza olarak 10 kitap getirmezseniz diğer hocalarla da konuşup tüm sözlülerinizi 0 yaptırırım demişti. bizde korkudan 10 kitap alıp getirmiştik. Hem harçlıklardan olmuştuk hemde edebiyat hocası kendi dersinin sözlülerini düşük vermişti.
? BENDENSİNN

Öğretmenin su şişesine tükürmek. ?
Tadı daha güzel olmuştur ?sen ıçine aroma eklemisşin

Öncelikle formuma cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim sayenizde yüzümüz güldü ?

Evett sıra ben de şimdi.

Öhm öhm şimdi biz sınıfca çoğunlukla voleybol oynardık hem de böyle çok severek neyse bir gün yine oynarken takımlar felan değişti bizim takıma iri yarı bi'şey geldi tamam hani gelsinde her topa atlamasın işte bu arkadaş benim olan topa koştu ben de tam karşılık veriyordum arkadan çarptı ben filenin ıçine girmedim mii ?

File yırtıldı..

Herkes tabii beni suçlamaya hazır (pislikler) ama benim bahanem de hazırdı dedim ki malı kalitesiz bit pazarından almışlar dedim neyse sonra zil çaldı herkes kaçıp gitti ben tek kaldım kara kara düşünüyorum acaba napsam diye sonra gidip erkeklerin futbol kalesindeki fileyi söktüm bi de hizmeti abiden bi ip buldum başladım hızla bağlamaya bi yandan da hoca gelmiyo mu diye bakıyom neyse işte bi şekilde hallettim ertesi gün başka bi sınıf oynadı file yine yırtıldı suç onların üstünde kaldı futebol kalesini de hizmetli abiyle iş birliği yaparak yedeğini koyduk işte bu şekil de bi anı benim ki de

Son düzenleme:

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,324
Tam Corana çıkmadan önce gizlice eski okuluma girmiştim bi etrafı dolaştım çıktım sonra eski hocamıda görmek istedim ama emekli olmuş

Aslında pekde gizlice değildi tuvaleti kullanabilirmiyim dedim görevlinin umrunda olmadı bende direk girdim :D

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,853
Senden beklerim ?

Direk gebertseydiniZ en temizinden ?

? BENDENSİNN

Tadı daha güzel olmuştur ?sen ıçine aroma eklemisşin

Öncelikle formuma cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim sayenizde yüzümüz güldü ?

Evett sıra ben de şimdi.

Öhm öhm şimdi biz sınıfca çoğunlukla voleybol oynardık hem de böyle çok severek neyse bir gün yine oynarken takımlar felan değişti bizim takıma iri yarı bi'şey geldi tamam hani gelsinde her topa atlamasın işte bu arkadaş benim olan topa koştu ben de tam karşılık veriyordum arkadan çarptı ben filenin ıçine girmedim mii ?

File yırtıldı..

Herkes tabii beni suçlamaya hazır (pislikler) ama benim bahanem de hazırdı dedim ki malı kalitesiz bit pazarından almışlar dedim neyse sonra zil çaldı herkes kaçıp gitti ben tek kaldım kara kara düşünüyorum acaba napsam diye sonra gidip erkeklerin futbol kalesindeki fileyi söktüm bi de hizmeti abiden bi ip buldum başladım hızla bağlamaya bi yandan da hoca gelmiyo mu diye bakıyom neyse işte bi şekilde hallettim ertesi gün başka bi sınıf oynadı file yine yırtıldı suç onların üstünde kaldı futebol kalesini de hizmetli abiyle iş birliği yaparak yedeğini koyduk işte bu şekil de bi anı benim ki de
Ben böyle bişey yapsaydım Topa kadar aldırırlardı bana ? ?

STB

Müdavim
Reaksiyon puanı
740
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...