Soru Okul itirafları

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Arkadaşı basketbol potasının içinden geçirmiştik.

Sınıf dolabı ile duvar arasında kalan normal bir insan enindeki boşluğa o günkü kurbanı sokup, sınıfça kurbana doğru koşarak tüm gücümüzle duvara ittirirdik. Yaralanan olmadı. Şimdilik [emoji1787]

Aklıma gelen olursa eklerim.

Son düzenleme:

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
+(tam hatırlamıyorum sanırım 5.sınıfta) sevmediğim bir çocuk galatasaraya sövmüştü gözüne yumruk atmıştım( fanatiktim o zamanlar). Hoca kalkın disipline gidiyorsunuz dedi. Müdürün odasına gidip 15 20 dakika müdürle sohbet etmiştik. Altıma yapmama az kalmıştı.

Timurid

Müdavim
Reaksiyon puanı
835
eve gitme zili çalmıştı merdivenden inerken yannışıkla çöpe vurup tüm çöpü meerdivenden dökmüştüm çok hızlı kaçmıştım birde ortaokuldayken okulun tuvaletindeki maşrampaya su doldurup kapının önüne koymuştuk arkadaşımla daha 7.sınıftık okulun kabadayısıda gelmiş maşrampayı görmemeiş hep pantalonu su olmuştu okul çıkışında ben ve arkadaşımın peşimizden koşmuştu o gün tüm ilçeyi turlamıştık ???

xPhoenix06

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,187
7. sınıfta erkekler birbirine dayıyordu. (yanlış anlaşılmasın gaylıktan falan değilde komiklik olsun diye yapıyorlardı üzücü yanıda şu bu olayın başlangıcını ben getirmiştim sınıfa tabii ki ben millete dayamıyordum onlar benim getirdiğim olayı geliştirdiler bu arada dayıyordu derken sürtme çok yok ama hareketin başlangıcı falan var mesela birinin üstüne zıplayıp oh demeler falan yaw milleti 7. sınıfta gay yaptıydım iyi mi :D)

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Ohoo ben bombayı unutmuşum ki [emoji23]

6. Sınıfta bahçede futbol oynarken 9'lardan bir abimizin kafasına istemeden, sertçe top atmıştım.
Abimizin de etrafında okulun en güzelleri kabul edilen kızlar var, bu rezillik karşısında altta kalır mı ? Kalmaz.
Abimiz de bizim sınıftan gördüğü ilk çocuğu başladı pataklamaya. Çocuk 4 5 gün mosmor gezdi okulda. Abimizi de müdür şutladı okuldan. O günden beri bir suçluluk duygusu var içimde. Her gördüğümde mahçup olurum :(

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
8 e giderken aşırı haylaz bir sınıfız diye öğretmenler odasının tam karşısındaki koridora atmışlardı. Sadece bizim sınıf koridorda. geri kalan sınıflar laboratuvar adı altında kapalı tutulan odalardan ibaret.
1 sene içerisinde sınıfın bütün camları kırılıyor sapları koparılıyor kapı sökülüyor diye sınıftaki camları matkabla sabitlemişlerdi. Kapının ortasında insan geçecek kadar kırık vardı.
Kapı kollarıda sürekli kırılıyor, kimin elinde kalırsa o alıyordu. Bir sabah okula erken gittim tam kapıyı açıcam elimde kaldı. Geri oturttum. Döndüm baskasi gelince onun elinde kalmis gibi oldu ?
Birde derslerde petekteki metal teli söküp sınıfa su basiyordum ders iptal oluyordu ?
Sirf bunun icin karga burunla dolasirdim ?

BABAPURO-baban

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
31
1 sene önce kızlar tuvaletine girip işimi halledip çıktım ama içerde bi kiz vardı beni gördü sapık fln zanneti bana günde 15 tl verirsen kimseye söylemem demişti... çok cringeti
Mesaj otomatik birleştirildi:

bune ben mi tek anasının kuzusuyum : D

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,772
1 sene önce kızlar tuvaletine girip işimi halledip çıktım ama içerde bi kiz vardı beni gördü sapık fln zanneti bana günde 15 tl verirsen kimseye söylemem demişti... çok cringeti
Ouvvvv para istediyse olay tam bambaşka ağa ? Doğru anlat sen olayı

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,772
8 e giderken aşırı haylaz bir sınıfız diye öğretmenler odasının tam karşısındaki koridora atmışlardı. Sadece bizim sınıf koridorda. geri kalan sınıflar laboratuvar adı altında kapalı tutulan odalardan ibaret.
1 sene içerisinde sınıfın bütün camları kırılıyor sapları koparılıyor kapı sökülüyor diye sınıftaki camları matkabla sabitlemişlerdi. Kapının ortasında insan geçecek kadar kırık vardı.
Kapı kollarıda sürekli kırılıyor, kimin elinde kalırsa o alıyordu. Bir sabah okula erken gittim tam kapıyı açıcam elimde kaldı. Geri oturttum. Döndüm baskasi gelince onun elinde kalmis gibi oldu ?
Birde derslerde petekteki metal teli söküp sınıfa su basiyordum ders iptal oluyordu ?
Sirf bunun icin karga burunla dolasirdim ?
Karga burun alışkanlığını yendin mi peki? ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Akıllı Tahta (Faz 1'in Intel'lisi) nin POST resmini değiştirmiştim ve nedense kimse bir şey demedi.
AMD mi yaptın? ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...