Soru Okul itirafları

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,843
Orta okuldayken yerli malı haftasıydı tabak kalmamıştı biz de en yakın arkadaşlarımızla bölüşüyorduk tabağı arkadaşım çok hızlı yiyor diye kalçasına çatal saplamıştım kızın kalçası kanadı baya da canı yanmıştı ?ohh iyi yapmışım ve evet hâlâ arkadaşız

wpa_supplicant

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,544
Orta okuldayken yerli malı haftasıydı tabak kalmamıştı biz de en yakın arkadaşlarımızla bölüşüyorduk tabağı arkadaşım çok hızlı yiyor diye kalçasına çatal saplamıştım kızın kalçası kanadı baya da canı yanmıştı ?ohh iyi yapmışım ve evet hâlâ arkadaşız
Sonra o çatalı geri kullandın mı? Yıkamadan.

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
İlk okulda mateamtik den çok kolay bir soru çözüyorduk tüm sınıf yanlış cevabı bağırıyordu tam bir kaos hoca bir şey demiyor ben bulmuşum cevabı sessizce oturuyorum baktım bilemiyorlar gaza gelip cevap bu lan diye bağırmıştım :/

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
şaka mı?

Nixc0r

Forumgezer
Emektar
Reaksiyon puanı
15,375
Ana okulunda elime çatal saplamıştı biri aynı ana okulundamıydık ?:D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlarımı ekler uğruna sattım.Pişmanmıyım? Evet.Yaptığım en karaktersizce hareket buydu sanırım.
Eklere satarsın be :D

GhosT57

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,914
İlkokul 4 te büyüteç alıp tenefüste yaprak toplayıp etrafları yakıyordum. Sonra nöbetçi hoca gördü. Biraz kızdı. İkinci kere yaptığımızda tam gelirken üstüne basıp söndürmüştüm. Sonra bir çocuk arkadaşı ve kendisi ile ben ve arkımla dalga geçiyorlardı. Bende geldim tenefüsten bir ittim kapı menteşesine gözünü vurdu morardı. Hoca tahtaya çıkardı 2 laf etti geri oturttu. Sonra ilk okul 1 de birçok kişinin sırtına kalem saplıyordum. Sonra derste 1. sınıfta sıranın altına yatar milletin ayakkabılarının bağcıklarını veya cırt cırtlarını açardım. ASKDŞASKŞLDKASD

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
Ya 7 ya 8. Sınıftaydim okulda da pek kimse yoktu neyse biz sınıfça okuldan kaçıyorduk :D sonra hoca kızdı sınıfa gittik sonra bı daha kaçmaya çalıştık sonra ders hocası yoklama almaya gelmesinmi? :D hatta toplantı olduğu zamanlarda sınıfta çocuklar uzun essek oynuyordu sineksslndsjosndjekskdndnndjdkwek

SELO BEY

Müdavim
Reaksiyon puanı
503
7.siniftaydik bizim sınıf ful erkekti.evlilik töreni falan yapiyoduk Ben de nikah memurlugu yapıyodum.?

Bir günde sınıftan iki erkeği daha evlendirmistik.bizde sınıf kapısının önünde 7-8 kişi kuyruk oluşturarak sınıfa gelenlerle düğünümüze hoş geldiniz diye el sıkışıyoduk.Aaahh ne günlerdi.gulmekten zor yazdım ?

Not:yanlış anlaşılmasın şaka amaçlı yapıyorduk

Mikail_Ebrinç

Müdavim
Reaksiyon puanı
2,700
7.siniftaydik bizim sınıf ful erkekti.evlilik töreni falan yapiyoduk Ben de nikah memurlugu yapıyodum.?

Bir günde sınıftan iki erkeği daha evlendirmistik.bizde sınıf kapısının önünde 7-8 kişi kuyruk oluşturarak sınıfa gelenlerle düğünümüze hoş geldiniz diye el sıkışıyoduk.Aaahh ne günlerdi.gulmekten zor yazdım ?

Evlilik yüzüğü yerine ps5

Suzan AŞAN

sxasizt sank
Reaksiyon puanı
6,843

bizim 7. sınıfta herkes sırayla hamile kalmıs seyi oynuyorduk sonra bir gün basıldık hatta sıra bendeydi işte arkadsım dedi kimse hatırlmaz üzerinden kaç yıl geçti gecen biri geldi bunu söyledi sınıfın ortasında zort oldum ama eğlenceyldi ?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...