Okul çılgınlığı 😂

Bu konuyu okuyanlar

TheFreaky

Profesör
Benim öğretmenim babamdı gidip bilgisayardan okul zili ayarlarıyla oynuyordum gizlice babam da tabiki yakalayınca kızıyordu
Mesaj otomatik birleştirildi:

Biz kurstan kaçıp üzüm bağına gidiyorduk üzüm biçip mezarlıkta yiyorduk
bi de şey geldi aklıma Kütüphane bilgisayarlar vardı CS 1.6 usb ye atmıştım oynardım 😂 ders boş olunca hocalara çaktırmazdık.

Evet herkes hayatında illaki bi halt yemiştir özellikle okulda, okul da yaptığınız ve asla kimseye anlatmadığınız itiraflarınızı alalım 😂 ben en son söyleyeceğim
Hoca kopya çekerken yakaladığında hoca bana “utanmıyormusun kopya çekmeye” diye sorduğunda pişmiş kelle gibi sırıtıp daha sonra hocam bu kopyayı unuttunuz demiştim.😁😁😁Hoca yine kızınca cevap olarak geğirmiştim.😂😂😂

bi de şey geldi aklıma Kütüphane bilgisayarlar vardı CS 1.6 usb ye atmıştım oynardım 😂 ders boş olunca hocalara çaktırmazdık.
Bizde internet yoktu akıllı tahtaya usb yle san andreas kütüphane nöbetçisi oluncada usb ye gta vicecity atar kurup oynardım ama helikopter görevine kadar
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hoca kopya çekerken yakaladığında hoca bana “utanmıyormusun kopya çekmeye” diye sorduğunda pişmiş kelle gibi sırıtıp daha sonra hocam bu kopyayı unuttunuz demiştim.😁😁😁Hoca yine kızınca cevap olarak geğirmiştim.😂😂😂
Ben din dersinde tek kopya çekerdim sadece

morofobik

Profesör
Orta okuldayken yerli malı haftasıydı tabak kalmamıştı biz de en yakın arkadaşlarımızla bölüşüyorduk tabağı arkadaşım çok hızlı yiyor diye kalçasına çatal saplamıştım kızın kalçası kanadı baya da canı yanmıştı 😂ohh iyi yapmışım ve evet hâlâ arkadaşız

wpa_supplicant

Profesör
Orta okuldayken yerli malı haftasıydı tabak kalmamıştı biz de en yakın arkadaşlarımızla bölüşüyorduk tabağı arkadaşım çok hızlı yiyor diye kalçasına çatal saplamıştım kızın kalçası kanadı baya da canı yanmıştı 😂ohh iyi yapmışım ve evet hâlâ arkadaşız
Sonra o çatalı geri kullandın mı? Yıkamadan.

nixc0r

Profesör
İlk okulda mateamtik den çok kolay bir soru çözüyorduk tüm sınıf yanlış cevabı bağırıyordu tam bir kaos hoca bir şey demiyor ben bulmuşum cevabı sessizce oturuyorum baktım bilemiyorlar gaza gelip cevap bu lan diye bağırmıştım :/

SDN Son Haberler

Son mesajlar