Soru Okul çılgınlığı 😂

_Zaur_

Dekan

TheChild

Profesör
Baktın yetiştiremiyorsun ayakları da devreye sok 🤣 😂

kardeş Afedersin Gözünün içine baka baka kısmı çok sıkıntılı olaya benziyor. 🤣
Ya biraz abartılı gelecek ama kimseye karışmazdı :D zaten önemli sınavlara da vermezlerdi kağıdımı alırdı çoğu zaman gider masasından tekrar alır devam ederdim :D

kerlembit

Doçent
5. sınıfta türkçe hocam ve müdür yan yana merdivenden iniyodu koşarken türkçe hocasının ayağına takılıp merdivenden yuvarlandım sonra müdür beni kucakladı biyere götürdü benimde kafa gitmiş bırak beni gidicem diye bağırıyorum :tearsofjoy:

Cvnmrt

Profesör
11. sınıftı 6-7 kişiyiz kış olduğu için öğle araları sınıfta kalıyorduk canımız sıkıldığından akıllı tahtada izlemek için film getirmiştim açtım filmi 15 dakika izledik izlemedik sınıfa müdür girdi tabii herkes sırada oturduğundan girer girmez kapatamadım nereden bileyim müdürün gireceğini başladı ne izliyonuz böyle demeye bizde hocayı sinirlendirmeyecek cevaplar veriyoruz sonra bayağı bir konuştu işte size bu tahtaları bunun için mi veriyorlar falan filan film de bu arada devam ediyor ve uygunsuz bir sahne var (gerçekten sadece 1 sahne var o da 2 snlik bir şey okulda izlemeye +18 film getirmiyorum yani) sahne yaklaşıyor ben içimden çık git artık diyorum en son bir daha görmeyeyim diye bağırdı çıktı bir rahatladım var ya bir daha da akıllı tahtayla uğraşmadım ve lise boyunca sınıfa daha da müdür girmedi 😁🤣

_Zaur_

Dekan
11. sınıftı 6-7 kişiyiz kış olduğu için öğle araları sınıfta kalıyorduk canımız sıkıldığından akıllı tahtada izlemek için film getirmiştim açtım filmi 15 dakika izledik izlemedik sınıfa müdür girdi tabii herkes sırada oturduğundan girer girmez kapatamadım nereden bileyim müdürün gireceğini başladı ne izliyonuz böyle demeye bizde hocayı sinirlendirmeyecek cevaplar veriyoruz sonra bayağı bir konuştu işte size bu tahtaları bunun için mi veriyorlar falan filan film de bu arada devam ediyor ve uygunsuz bir sahne var (gerçekten sadece 1 sahne var o da 2 snlik bir şey okulda izlemeye +18 film getirmiyorum yani) sahne yaklaşıyor ben içimden çık git artık diyorum en son bir daha görmeyeyim diye bağırdı çıktı bir rahatladım var ya bir daha da akıllı tahtayla uğraşmadım ve lise boyunca sınıfa daha da müdür girmedi 😁🤣
Bence O Akıllı tahta daha ne sahneler görmedi senin filmlerden. 🤣

Dilara Kaya

Profesör
İçerik Ekibi

s3rh47

Asistan
Aradan 25 yil gecti hatirlamak biraz zor tabii ki.

-Okulun Fen , Kimya sinifindan büyütec yürütmüstüm. Disarda günes isigini zoomlayip etrafi yakmayi cok severdim :D

- Ögretmenin yoklama defterinin üzerine tükürürdük. ( Tabii tek yapan ben degildim. )

- Valla ne siz sorun ne de ben söyliyim. Neden böyle bir aptallik yaptim bilemiyorum ama nasil ögrendiysem ögretmenin evini sabah evine gidip kahvalti yapip utanmadan para istemistim. :D