Ok Google sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Ensbz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhaba telefonum poco X3 NFC ve telefonu alalı daha çok olmadı kurulumu yapıp Google a girdiğimde ok Google ı aktif etmem için öneri sundu ve kabul ettim ayarlardan aktif ettim ama sorun şu ki ok Google sadece Google uygulaması çalışırken etkin hale geliyor Google dan çıkıp ana ekrana döndüğümde ise ok Google dememe rağmen asistan açılmıyor ama Google a giriş yapıp ok Google dediğimde asistan çalışmaya başlıyor bunun sebebi sizce ne olabilir

Ananim

Profesör
Reaksiyon puanı
2,400
Google a giriş yapmadan çalışmaması normal niye şaşırdınız ?

LifeStyle

Müdavim
Reaksiyon puanı
802
google un asistanı arkaplanda açık kalmıyordur. ortamı dinleyemediği için senin seslenmene cevap vermiyor.

pocolarda nasıl bilmiyorum ama arkaplanda açık bırakırsan çalışır asistan. ben şahsen önermem. arkada devamlı açık kalacak şarj yiyecek..

Ensbz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
google un asistanı arkaplanda açık kalmıyordur. ortamı dinleyemediği için senin seslenmene cevap vermiyor.

pocolarda nasıl bilmiyorum ama arkaplanda açık bırakırsan çalışır asistan. ben şahsen önermem. arkada devamlı açık kalacak şarj yiyecek..
Malesef o yöntemide denedim olmadı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Google a giriş yapmadan çalışmaması normal niye şaşırdınız ?
İyide asistanı ana ekran tuşuna basarak Google açık almadan çalıştırabiliyoruz bu neden ok Google da olmuyor Google açık olmadan çalışmıyor arka planda açık olmasına rağmen de çalışmıyor illaki google a giriş yapmam gerekiyor

Son düzenleme: