Soru Öğretmenim yazılı kağıdımı kaybetmiş.

Bu konuyu okuyanlar

Berill99

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Geçen hafta yaptığımız edebiyat yazılı sonuçlarını bugün okurken benim kağıdım yoktu. Kelebek sistemi yaptığımız için başka sınıflarınkiyle karışmış olabilir dedi hocam. Yüksek bir not bekliyordum, eğer bulamazsa tekrar yazılıya geçmem (farklı sorular olacak büyük ihtimal) zorunlu mu? :((

adwaita

cybersec#
Cezalı
Reaksiyon puanı
125
Evet, maalesef zorunlu ama sınav gözetmeninin tanık olması yada yoklama alması gibi kesin kanıtlarınız varsa kağıdınız araştırılabilir. Yada kanımca yeni olacak sınav daha basit sorulabilir.

sorumanyağıı

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
Geçen hafta yaptığımız edebiyat yazılı sonuçlarını bugün okurken benim kağıdım yoktu. Kelebek sistemi yaptığımız için başka sınıflarınkiyle karışmış olabilir dedi hocam. Yüksek bir not bekliyordum, eğer bulamazsa tekrar yazılıya geçmem (farklı sorular olacak büyük ihtimal) zorunlu mu? :((
Bizde de birinin tarig kağıdına oldu. Zorunlu olcak
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tarih*

WindStone

ERROR 404
Reaksiyon puanı
2,589
Bildiğim kadarıyla resmi kağıt olduğu için şikayet edebilirsiniz. Eğer kanıtınız varsa ki her türlü vardır gerekli yerlere şikayette bulunulabilir.

niyazi5859

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,104
Sınava girerken kağıt imzalatiyorlar sınıfta olduğunuza ve sınava girdiğinizde dair bu resmi bır belge ve sınava da girdiysen bu okulun suçu.

_Zaur_

VİP üye
Reaksiyon puanı
22,762
Ben zamanında sınav kağıdımın kaybolmasını diliyordum ama illa o kötü sonuçlar aileme ulaşmalıydı.
Öffff ne şans varmış sende be. Keşke bende olaydı

yusufege

servet sayar
Reaksiyon puanı
850
kopya falanmı çektin soruların farklı olması normalde sorun olmaz