Öğrenciyim harçlık çıkarmak istiyorum

Bu konuyu okuyanlar

asabiwasabi78

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
Merhaba 16 yaşındayım ve bilgisayar oynamayı çok seviyorum.Biliyorsunuz PC ekipmanları ve oyunlar çok pahalı.Ben de biraz para kazanmak istiyorum.Bildiğim bir şey yok.Eğer zor değilse öğrenebilirim vaktim var. Ne yapmamı tavsiye edersiniz?

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Grafik tasarım alanında kendini geliştirebilirsen para kazanabilirsin. Ben şu an için iyi para kazandığımı söyleyebilirim çok şükür. Ancak çok sabır isteyen bir iş hem öğrenme hem de iş başında. Aynı zamanda birazda güçlü bir bilgisayara ihtiyacın var. Diğer türlü sırf programdaki kasmalar yüzünden bile başlamadan soğursun maalesef. Bu yaşta bunu düşünmeni bile takdir ettim. Bu tarz işlere yoğunlaşman faydana olacaktır.

asabiwasabi78

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
20
Biraz daha aça
Grafik tasarım alanında kendini geliştirebilirsen para kazanabilirsin. Ben şu an için iyi para kazandığımı söyleyebilirim çok şükür. Ancak çok sabır isteyen bir iş hem öğrenme hem de iş başında. Aynı zamanda birazda güçlü bir bilgisayara ihtiyacın var. Diğer türlü sırf programdaki kasmalar yüzünden bile başlamadan soğursun maalesef. Bu yaşta bunu düşünmeni bile takdir ettim. Bu tarz işlere yoğunlaşman faydana olacaktır.
Biraz daha açar mısınız?Grafik tasarım nedir?

SHKFTT

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Merhaba 16 yaşındayım ve bilgisayar oynamayı çok seviyorum.Biliyorsunuz PC ekipmanları ve oyunlar çok pahalı.Ben de biraz para kazanmak istiyorum.Bildiğim bir şey yok.Eğer zor değilse öğrenebilirim vaktim var. Ne yapmamı tavsiye edersiniz?
Gir bi kafede çalış yada restorantlarda garsonluk yap paranı çıkart
Mesaj otomatik birleştirildi:

Gir bi kafede çalış yada restorantlarda garsonluk yap paranı çıkart
Erken yaşta çalışmak sana çok şey katar

The Commander

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,338
Biraz daha aça

Biraz daha açar mısınız?Grafik tasarım nedir?
Grafik tasarım aslında hayatın her alanıdır. Çeşitli alanlarda kendinden istenen şekilde görsel tasarımlar yapabilmektir. Yaratıcılık, farklı çalışmalara imza atıyor olman bu sektörde seni öne çıkaracaktır ve bu yapa yapa olur. Bir şirketin logosundan, kişinin şahsi kartvizitine. Herhangi bir oyun, kitap, ambalaj vs gibi hemen hemen her alanda gördüğün görsel tasarımları yapmak diyebiliriz kısaca. Genel olarak Adobe programlarına hakim olmayı gerektirir ve dediğim gibi senden istenen şekilde projeni tasarlarsın.

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
resim yap sat yani milletin portre resimlerini yap yada gitarın varsa sokak müziği yap.

defacerGLD

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,068
link kisalt uygulama veya site veya grafik tasarımı yap sat son 3 ünü yapmak eğlenceli oluyor

Python 3.8.2

Doçent
Reaksiyon puanı
558
Sadece10 sitesinde bir hizmet ver. İllaha ki iyi yaptığın bir şey vardır. Oradan ilan aç. 10 Tl'den başlayan fiyatlarla bir şeyler yapmaya çalış.