Öğrencilere Para Kazanma Teknikleri !

Bu konuyu okuyanlar

sharp44

Doçent
Reaksiyon puanı
351
Arkadaşlar merhabalar öncelikle. Sizden bir isteğim var. Öğrenciler için (buna bende dahilim) para kazanma teknikleri önerebilir misiniz? Şahsen benim photoshop yeteneğim var fakat alıcı yok. Çevirmelik veya makale yazabiliyorum ama yine alıcı yok :) Bana ve belki bu konuyu görecek öğrenci arkadaşlarıma öneri verirseniz çok sevinirim.
Teşekkürler...

Umbre

Öğrenci
Reaksiyon puanı
22
Ailenle konuş haftalık harçlık alabilmeye bak. Biriktirebilirsen kazanabilirsin.

rover_xp

Profesör
Reaksiyon puanı
2,230
Berberde iyi para var. Ama insanın canı çıkıyormuş. Bir arkadaşım çalışıyordu eskiden. Ama ortam çok iyi demişti. Sırf ortam için dönebileceğini söylemişti.

karahan29

Asistan
Reaksiyon puanı
238
Sadeceon, bionluk gibi sitelere üye olup iş yapabilirsin.

Optikiyaza

Müdavim
Reaksiyon puanı
720
İleride değerleneceğine kesin gözüyle bakılan skinleri alabilirsin.
Küçük miktarlara sıkıntı yok dersen tanesi 2 tlye logo yapabilirsin. Instagram hesabı üzerinden bubu yürütmen kolay olur. 2k+ takipçisi olan logo yapan Instagram sayfaları var. Nasıl yapılacağına internetten bakabilirsin. Bildiğim kadarıyla uygulamaları PicsArt ve PixLab.

Overclocked

Profesör
Reaksiyon puanı
4,580
Hocam Instagram'da ilgi alanına göre hesap açarsan çok rahat yüksek takipçilere ulaşırsın. Ben 2 ayda 2k takipçiye ulaşmıştım ama hiç reklam alıp-vermedim. Takipçin yükseldiğinde sayfanda ücretli reklam satabilirsin.
Ben sayfada ki bazı dava durumlarından dolayı kapamak zorunda kalmıştım :D Sayfanda hükümeti mümkün olduğunda yumuşak biçimde eleştir

ömerim55

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,328
Berberde iyi para var. Ama insanın canı çıkıyormuş. Bir arkadaşım çalışıyordu eskiden. Ama ortam çok iyi demişti. Sırf ortam için dönebileceğini söylemişti.
Sohbet muhabbet berberlikte bol olur. Tabi bazen ucundan dokundurma da : )

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,639
Öyle bir olay yok. Göründüğü kadar kolay değil. Zaten freelance iş alacak kadar CV'ye sahip olsan işe ihtiyacın olmaz.