Öğrencilere özel Malwarebytes sadece 5 dolar

Bu konuyu okuyanlar

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Ben normal şartlarda anti-virüs programı kullanmayı sevmem. İhtiyacım da olmuyor pek. Korsan uygulama veya dosyalarla işim olmadığı için de zararlı yazılım girme riski bir hayli az. Ancak Malwarebytes en sevdiğim ve kullanmak istediğim bir programdı. Çünkü normal şartlarda anti-virüs programlarının bulamadığı, büyük virüsler kadar zararlı olmasa da bilgisayarın performansını düşüren zararlı yazılımları Malwarebytes çok iyi bir şekilde tespit edebiliyor. Bilgisayarı da yormuyor gayet hafif. Bende programa orijinal yollardan sahip olabilmek için şirketin kendisine mail attım. Ancak fiyatlar çok yüksek olduğu için herhangi bir öğrenci indirimleri olup olmadığını sordum. Onlarda bana öğrenciler için kampanyaları olduğunu, 4 yıllık Malwarebytes üyeliğinin 5 dolara geldiğini söylediler.

mb.jpg

Kampanya ise şöyle gerçekleşiyor. Buradan Malwarebytes'ın sitesine gidin. Oradan Get Code seçeneğine tıklayın. Sizi StudentBeans sitesine yönlendirecek doğrulama için. Bu siteye üye olduktan sonra okulunuzu ve bilgilerini girin ve hesabın onaylanmasını bekleyin. Onayı aldıktan sonra kampanya kısmında kodu alın ve Malwarebytes'ı satın alırken kupon kısmına bu kodu girin. İşte bu kadar. 4 yıllık ürünü 5 dolara almış oldunuz.

Düzenleme: Kampanyasız ürünün fiyatı yıllık 273 TL.

Son düzenleme: