Yardım öğrenci evi için elektrikli süpürge önerisi

alperekenel

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Merhaba
Öğrenci evim için bir elektrikli süpürgeye ihtiyacım var. Kolay kırılmayacak bir şey olması daha sonra tekrar almamın imkansız olabileceği için çok önemli.
Biraz gezindim ama artık bu kadar marka ve aynı markanın aynı fiyat bandında birçok ürünü olması can sıkmaya başladı.
Hangisini alacağıma karar veremiyorum anlayan birisi varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.
Biraz fazla marka var özür dilerim :)

Homend Dustroyer 1242H Kablolu Dikey Süpürge 1500TL​

Arnica Merlin Pro Dik Saplı Elektrikli Süpürge ET13210 1360TL​

Fantom Carbon DC1000 Dik Süpürge Siyah 1300TL​

Fantom Pratik-S P 1200 Dikey Elektrikli Süpürge 1360TL​

Fantom Provac P 5000 Siklonik Dikey Elektrikli Süpürge 1930TL​

Fantom Pratic 1200 Süpürge Elektrikli Kırmızı Kuru Dikey 500W 1440TL​

Fantom Pratik-XL P 1300 Dikey Elektrikli Süpürge 1440TL​

Fantom Magic P 3000 Dikey Elektrikli Süpürge 1350TL​

Fantom Speedy Pro DU 2100 Dikey Elektrikli Süpürge 1450TL​

Fantom Pratic Air Power P 1250 Dikey Elektrikli Süpürge 1760TL​

Arzum Ar4087 2'si 1 Arada Dikey Elektrikli Süpürge 1130TL​

Fakir Lucky Dikey Elektrikli Süpürge 1800TL​

Fantom markası biraz can sıkıcı ama güvenilir iyi bir marka olduğunu da duydum. Bunlardan başka bütçe çok aşılmadığı sürece önerilerinize açığım açıkçası en yakın olduğum model fakir lucky dikey süpürge normal fiyatı 2300TL üzeri iken bir marketin aktüel ürünlerinde 1800e düşmüş durumda. Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.

Graveworm

Profesör
Moderatör
Reaksiyon puanı
961
Bu markalar arasında Fakir ve Arzum'u biliyorum. Hatta Fakir elektrikli süpürgemiz vardı, annemin beli sıkıntılı olduğu için arkadaşımıza verdik. Çok çekiyordu namuzsuz :) Ama Fakir gayet iyidir öğrenci evi için. Dikey falan o tarz fantazilere gerek yok. Hangisi ucuz ise ona yönelin bence. (Bilindik markalar için)

alperekenel

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Bu markalar arasında Fakir ve Arzum'u biliyorum. Hatta Fakir elektrikli süpürgemiz vardı, annemin beli sıkıntılı olduğu için arkadaşımıza verdik. Çok çekiyordu namuzsuz :) Ama Fakir gayet iyidir öğrenci evi için. Dikey falan o tarz fantazilere gerek yok. Hangisi ucuz ise ona yönelin bence. (Bilindik markalar için)
Fazla yer kaplamaması açısından dikey bakıyorum eğer gerçekten bu fiyata normal al çok çok büyük fark var diyen varsa normal süpürge almaya da dönebilirim tabii. Dediğim gibi benim de aklımda Fakir markalı model var ama direkt gidip almak istemedim danışmadan. Teşekkürler.