Öğrenci Banka Hesabı Yardım?

Bu konuyu okuyanlar

OkanUgurlu1958

Öğrenci
S.a Beyler
Ben 17 Yaşındayım Ve Öğrenci Hesabı Açtırmak İstiyorum.
Mesela İstediğim Zaman Para Yatıracagım ve Para Çekeceğim Banka Varmı? Mesela Nesine.Com'a Üye olup oraya açtırdıgım banka hesabında para yatırma ve çekmek istiyorum. Bildiğiniz iyi banka varmı vade ve kesinti yapmicak?
 
sana önerebileceğim banka şuan için kuveyt türk sıfır kesinti yapıyor yıllık ücret almıyor
FAKAT abinin nesine.com hesabına sadece onun adıne açılan hesap ile para aktarabilirsin
 

begmyaprak

Öğrenci
iş bankasında ilk imza diye bir hesap sistemi var 18 yaş altı için, kendi adına bankamatik kartı ve hesabın oluyor ama hesabı açarken velinin de işlemleri gerek
 

Sercan40

Profesör
Vakıfbank ve Misli.com mobil uygulamasını uzun süre kullandım hiçbir zaman para çekerken beklemedim...Kazandığım miktarı anında hesabıma alabiliyordum...Neyse ki iddaayı bıraktım kartı da iptal ettirdim...
 

exedra44

Öğrenci
bak dostum ben nesinede çağrı merkezinde çalışıorum sana yardımcı olmaya çalışayım,
üyeliğine girdiğin zaman para yatır butonuna tıkladığında hangi banka ne kadar kesinti yapar görürsün zate yada burdan *** bakabilirsin.

Öğrenci heabı açacak isen hesap senin üzerine olacak haliyle ancak nesineye kaydettiğin tc no ile bankadaki tc no aynı olmalı yoksa hiç bir işlem gerçekleştiremezsin."bilgileriniz uyuşmamaktadır" der sana sistem.o yüzden kartsız işlemi öneririm en az kesinti yapan şekerbanktır yukarda linkten bakabilirsin "detaylı bilgi " bankaların karşılarında onların üstüne gelirsen mouse ile ne kadar kesinti yapıyorlar görürsün.hesap açtırsan bile en fazla eft yaparsın oda kesinti yapar en temizi kartsız işlem yada mobil ödeme.

Mobil ödeme en aşa 2 tl kesiyor toplamda ona göre 1.50 gönderdiğin tutardan 45-50 kr' da senin bakiyenden
Yardımcı Olabildiysem ne mutlu
 
Son düzenleyen moderatör:

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst