Oğlum Bak Git - Sped Art Tasarımı

Bu konuyu okuyanlar

orcnd

Müdavim
Reaksiyon puanı
255
bunun neyi sanat veya nesi hızlı anlamış değilim. hızlandırılmış versiyonda bile 3 dakika sürüyüor. ayrıca basit bir vektörel çalışmadan farkı yok. neyi speed neyi art bilen varsa desin

svskskn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
herhalde arkadaş speed art'ın ne olduğunu bilmiyo :)

nicknametr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
kardeş normal versiyonu 25 dakika sürüyor. Speed art dediğin zaten zaman kısaltılması manasına geliyor. Normalde başlıkta tasarım kelimesini kullananmam doğru olmamış biliyorum ama burdaki asıl ama insanlara belli bir fikir verebilmek. ;)

--- Mesaj Güncellendi ---

herhalde arkadaş speed art'ın ne olduğunu bilmiyo :)
speed arttın ne olduğunu biliyoruz Allah'a şükür ama başlık olarak bir şey yazmam gerekti. ve çok kullandığım bir başlık girdim. Bu kadarda üstünde durmayın bir zahmet..

msa52

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Sonuç olarak daha iyi bir çalışma bekliyordum :)

re13el

Müdavim
Reaksiyon puanı
114
Basit, olmamış gibi yorumlarla insanın şevkini kırmaya çalışmaktansa siz de yapmayı deneyebilirsiniz.

LeaveNhA

Doçent
Reaksiyon puanı
5
çok güzel ya, eline emeğine sağlık...

Ayrıca photoshop'u hesap makinesi sanan insanlar için olmamış, etmemiş gibi yorumlar saçma oluyo beyler, ne bu başlık manipüle çabası, anlamıyorum...

ALPARS

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
deneyelim bakalım olacak mı? :D

Teşekkürler.

Konuya nasıl yapılıyor açısından bakarsak iyi olur :)

ReDo

Müdavim
Reaksiyon puanı
92
Bakın gidin beyler :p

Eline sağlık.

Uranos

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Güzel çalışma olmuş bunların nasıl yapıldıgına hiç bakmamıştım hızlandırılmış olarak görmüş olduk :)

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Sanat ne zamandan beri belli bir kılıfa sokulur oldu. Sana göre benim bir kağıda çizdiğim düz bir çizgi hiçbirşey ifade etmezken bana bir çok şeyi anlatabilir. Sanatı belli bir kalıba sığdırmak yanlış.

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
Sanat ne zamandan beri belli bir kılıfa sokulur oldu. Sana göre benim bir kağıda çizdiğim düz bir çizgi hiçbirşey ifade etmezken bana bir çok şeyi anlatabilir. Sanatı belli bir kalıba sığdırmak yanlış.

Her yapılana sanat demek de yanlış bence. Ben ki tasarımcı değilim, ihtiyacım olduğu sürece photoshop açmam ama otursam maksimum 10 dakika sürer (ki o bile fazla) ki 25 dakika bu çalışma için fazla abartılı...

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
Her yapılana sanat demek de yanlış bence. Ben ki tasarımcı değilim, ihtiyacım olduğu sürece photoshop açmam ama otursam maksimum 10 dakika sürer (ki o bile fazla) ki 25 dakika bu çalışma için fazla abartılı...

Yav demek istediğimde o. Şöyle örnek vereyim. Sanal Modifiye ile uğraşıyorum. Bir araca başlarım bir hevesle 1 hafta uğraşırım sonra baktım sonu gelmiyor bir köşeye atarım psd dosyasını. 6-7 ay sonra psdyi açıp çalışmayı bitirdiğimde olur. Yani diyeceğim o ki bu işlerde zaman konusuna pek takılmamak gerek. Benim 5 dkda yapacağım işin aynısını diğeri yarım saatte yapar. Bu kişisel birşeydir bence..

nicknametr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
25 dakika sürmesinin sebebi ne kadar uzun olursa olsun benim onu kısaltabileceğim bir süre olmasıdır. Ayrıca bu yaptığım tasarımı şimdi bende görsem yapıcağım şey kafamda canlanmış olur. ben hiçbir fikrim olmadan oturdum başına, ne yapsam diye düşünürken bu kadar süre sürdü. Yani illa bir yorum yapmak içinde yorumda bulanmasak. Ayrıca sanat dediğimiz nedir ki, göze hoş gelen, yapılmamış bir şeyi yapmak. bir deftere güzel bir ayzı yazmak hepsi sanat sonuçta. Valla ne diyem ki bu konu altına hiçbirşey yazmasaydınız daha iyidi valla. Tamam eleştirilere açığız ama sizin yaptığınız karşı tarafı dinlemeden hemen öldürü vuruşlar yapmak oldu. Kardeş bu yorum sadece senin için değildi. ilk yorum yapan arkadaşlarda bişeyler yazmışlar. Valla durduk yer forumdan soğudum.

M.Şamil CAN

Müdavim
Reaksiyon puanı
105
25 dakika sürmesinin sebebi ne kadar uzun olursa olsun benim onu kısaltabileceğim bir süre olmasıdır. Ayrıca bu yaptığım tasarımı şimdi bende görsem yapıcağım şey kafamda canlanmış olur. ben hiçbir fikrim olmadan oturdum başına, ne yapsam diye düşünürken bu kadar süre sürdü. Yani illa bir yorum yapmak içinde yorumda bulanmasak. Ayrıca sanat dediğimiz nedir ki, göze hoş gelen, yapılmamış bir şeyi yapmak. bir deftere güzel bir ayzı yazmak hepsi sanat sonuçta. Valla ne diyem ki bu konu altına hiçbirşey yazmasaydınız daha iyidi valla. Tamam eleştirilere açığız ama sizin yaptığınız karşı tarafı dinlemeden hemen öldürü vuruşlar yapmak oldu. Kardeş bu yorum sadece senin için değildi. ilk yorum yapan arkadaşlarda bişeyler yazmışlar. Valla durduk yer forumdan soğudum.

Kardeş emin ol sadece bu forum veya bu konu altındaki yorumlar için demiyorum. Bende uğraşırım bu işlerle bir çok insandan kötü yorumlar aldım. Hatta bir araç modifiye etmiştim babama gösterdi ne o öyle dozer gibi dedi :D Yani anlayacağın bu işlerde her zaman yapıcı yorumlar olmuyor. Yapman gereken ise bu işlerden elini eteğini çekmek yerine iyice sarılıp artık her insanın vayy bee helal olsun diyeceği seviyeye gelmek. Ben onun için uğraşıyorum valla. Neyse gece gece kırmayın birbirinizi. Mübarek aylara giriyoruz. Hadi öpüşün barışın. ( Öpüşün manevi anlamda :D )

craftingMaterial

Müdavim
Reaksiyon puanı
188
Ben sanat kelimesinin harcanmasına karşıyım. Herkesin kendini sanatçı diye etiketlemesi ya da her yapılana sanat denmesi beni şahsen rahatsız ediyor. Kusura bakma ama bence sanat bu değil. Şahsi düşüncem budur...

LeaveNhA

Doçent
Reaksiyon puanı
5
hadi hadi bırakın kötü tarafından bakmayı, eğitsel olmuş eğitsel.

ayrıca işitsel anlamdada çok güzel, parçaya takıldım sabahtan beri yemin ediyorum aralıksız dinledim. :D

cold38

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Eline saglik.Bu arada yorumlarda baya ilginc biz elestirmeyi ve kucumsemeyi cok seviyoruz anlasilan....

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
mükemmel. foto olarak özelden atarsan face profilmde kullanmak isterim..
birde kapak fotoğrafı için yprsn svnrm

LeaveNhA

Doçent
Reaksiyon puanı
5
Hızlı olmuş ama sanat olmamış sanki :)

sanatı bu kadar nesnelleştirmeyin, sanat özneldir... ;)

şahsen bende beğendim ve bende istiyorum çıktıyı, hatta birde masaüstü arkaplan olarak ayarlarsan bizim okulun bütün bilgisayarlarını değiştiririm. :D

D

Deleted member 216045

SDN Okuru
sanatı bu kadar nesnelleştirmeyin, sanat özneldir... ;)

şahsen bende beğendim ve bende istiyorum çıktıyı, hatta birde masaüstü arkaplan olarak ayarlarsan bizim okulun bütün bilgisayarlarını değiştiririm. :D
bende yapmak isterdimde :d pclerde pc restore plus var gerçi bu ara lisansın süresi dolmuş xD

LeaveNhA

Doçent
Reaksiyon puanı
5
okulun son haftası zaten, hocaların sözlü notu tavırlarına bakıcam, gözüme batan bişey olursa bi bakmışlar 22 x 2 + 3 bilgisayarda masaüstü olmuş bu foto...

gerçi şu an bu yazıyı okuyabilir bile, tabi facebook'dan kafasını kaldırabilirse. :D

ouzshn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
eline sağlık.. eleştrileri de azaltalım bence.. daha kötü videolar gördüm

nicknametr

Asistan
Reaksiyon puanı
6
zaten daha iyisini yapmaya ne hacet ortaya birşey koyalım dedik. Süper olsun diyede çabalamadık yani :)

egirgin37

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu olum bak git de fenomen oldu her yerde karşımıza çıkıyor