Oğlu PKK’lılarla insan kaçakçılığı yapmaktan tutuklanan MHP’li Adıgüzel istifa etti

redyellow

Doçent
Reaksiyon puanı
17
Oğlu PKK’lılarla insan kaçakçılığı yapmaktan tutuklanan MHP’li Adıgüzel istifa etti

Gazeteci İsmail Saymaz, MHP’li Güven Adıgüzel’in oğlu Tunahan Adıgüzel’in PKK üyeleriyle göçmen kaçakçılığı yaptığı için tutuklandığını bildirmişti.
Bunu üzerine Güven Adıgüzel, X hesabından partisinden istifa ettiğini açıkladı.

1719321183174.png

MadResister

Doçent
Reaksiyon puanı
404
(Genel olarak sadece) Ülkücünün duruşu değil, kuruşu olur. Gerekirse ülkü ocaklarındaki serseri ergen ordusu ikâmet ettiğim apartmanın kapısına dayanıp tekmelesinler zerre umrumda değil. Öldürmeye mi gelecekler? Süründüre süründüre işkence mi yapacaklar bana? Tehdit mi edecekler sevdiklerimle? Umrumda değil çünkü kaybedecek hiçbir şeyim yok. Anında öldürülüverirsem eğer öteki cihana hazırlığımı tamamlamış olacağım. Olumsuz yönden. Bilimsel açıdan çocukluk otizmim var. İşlevselliği kısmi olarak düzelen Bipolar Bozukluk dahil. Sayısal IQ değerim 65. = Hafif Mental Retardasyonum var. Sağlık kurul rapor oranım 88. Vasim var. 15D1 kodundan askerlik muafiyetim var. Ne yapacaklarsa yapabilirler artık bana çünkü yaşamak bana zor geliyor. Akrabalar deseniz genital bölgelerinde değilim zaten. Tiner kullanmıyorum. Antipsikotik ilaç kullanıyorum. (!)