office 365

Bu konuyu okuyanlar

Closeyes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
merhaba arkadaşlar bilgisayarıma format attım eski office uygulamalarım değişmiş galiba. Nedir bu office 365 , internet olmadan kullanamıyorum word , excel gibi uygulamaları. Nasıl eski sürüme dönderebilirim hiç beğenmedim bu şeklini.

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
merhaba arkadaşlar bilgisayarıma format attım eski office uygulamalarım değişmiş galiba. Nedir bu office 365 , internet olmadan kullanamıyorum word , excel gibi uygulamaları. Nasıl eski sürüme dönderebilirim hiç beğenmedim bu şeklini.
Sende office 365 aboneliğimi var şimdi ofis uygulamaları paralı sen satın mı aldın yoksa bilgisayarcıyamı yaptırdın

beleşadam

Müdavim
Reaksiyon puanı
907
valla bilgisayarda yüklü ama lisans yok ücretsiz yani .
ozaman korsandır valla aga şimdi bu forumda korsan yasak olduğu için satın almadığın sürece indirmene yardım eden olmayacaktır o yazılımı kuran bilgisayarcıya ulaşman ve ya google'dan bakman daha mantıklı olacaktır. eğer istersen kodu açık olan ofis yazılımlarıda kullanabilirsin libreoffice openoffice var birde wps en iyisi ama ingilizce
aga bu arada şu an bilgisayarda yüklü olan ofisden bahsediyosan o internetli ofis o beleş zaten

merduino

Asistan
Reaksiyon puanı
253
Üniversite öğrencisiysen okul mailini kullanarak ücretsiz şekilde orijinal office kullanabilirsin.

Closeyes

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
arkadaşlar teşekkürler olayı yeni office 2019 indirerek çözmek zorunda kaldım öbür türlüsü internet gerektiriyordu. İşime yaramazdı.

Son mesajlar