Office 365 lisansı

Bu konuyu okuyanlar

krm007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Macbook bilgisayarıma office programlarını kurdum ancak lisans istiyor ve lisans fiyatı ise 410 tl civarı sonra Google'da ufak bir araştırma yaptıktan sonra 20 ila 50 tl lisanslar satılıyordu sizce almalımıyım ?

Son düzenleme:

panzr

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,487
İnternette 7.5 TL , 11 TL vb. fiyatlara satılıyor fakat ne kadar güvenilir orası tartışılır.

krm007

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İnternette 7.5 TL , 11 TL vb. fiyatlara satılıyor fakat ne kadar güvenilir orası tartışılır.
doğru söylüyorsunuz tabiki size hak veriyorum ama orijinal lisansa 410 tl vermeye değermi

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Böyle bir mail adresi olursa orijinal office 365' i edinebiliyor muyuz yoksa süreli mi?
E-posta adresinin geçerli ve kullanılabilir olması yetiyor, süresiz. Office 365'in de farklı sürümleri var. Office 365 A1 olan mesela ücretsiz. Bkz.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Maalesef okul e-posta adresim yok. Bilgi için teşekkür ederim.
Çok önceden ben de yabancı bir ülkenin üniversitesine başvuru yapmıştım, o zamanki zamanda pek çok form doldurmuştum, bir iki gün bekledim, kabul edilmişim; e-posta hesabı da veriliyordu, o da akabinde etkinleşmişti uzun lafın kısası oradan bir .edu uzantılı e-posta adresi edinmiştim, hatta yakın zamana kadar ders seçimlerini her sömestrde yapabiliyordum, sınıfta kalma derdi olmadan :) ancak artık e-posta alamıyorsunuz. Bu yol etik de değil tabii. Ayrıca, edu uzantılı öğrenci maili satan yerler var, mesela ebay gibi. Çok ucuz ama güvenilir mi bilemiyorum.

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Çok önceden ben de yabancı bir ülkenin üniversitesine başvuru yapmıştım, o zamanki zamanda pek çok form doldurmuştum, bir iki gün bekledim, kabul edilmişim; e-posta hesabı da veriliyordu, o da akabinde etkinleşmişti uzun lafın kısası oradan bir .edu uzantılı e-posta adresi edinmiştim, hatta yakın zamana kadar ders seçimlerini her sömestrde yapabiliyordum, sınıfta kalma derdi olmadan :) ancak artık e-posta alamıyorsunuz. Bu yol etik de değil tabii. Ayrıca, edu uzantılı öğrenci maili satan yerler var, mesela ebay gibi. Çok ucuz ama güvenilir mi bilemiyorum.
Eyvallah ama gerek yok kalsın tanıdık öğretmen arkadaşlarım var onlara soracağım belki bir yardımları olabilir.