Yardım Ödemem Alındı Siparişim Gözükmüyor

Bu konuyu okuyanlar

Buro44

Öğrenci
Cezalı
Reaksiyon puanı
2
Merhaba arkadaşlar dün saat 20:40 sularında Hepsiburada sitesinden telefon aldım ödemeyi alışveriş kredisi ile yaptım.Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra hepsiburadadan ne siparişiniz alındı mesajı nede siparişlerimde gözüküyor telefon.Banka hesabımı incelendiğinde ödeme hepsiburadaya gönderilmiş.Bu şekilde problem yaşayan oldumu?

..melihhunal..

Asistan
Reaksiyon puanı
232
Merhaba arkadaşlar dün saat 20:40 sularında Hepsiburada sitesinden telefon aldım ödemeyi alışveriş kredisi ile yaptım.Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra hepsiburadadan ne siparişiniz alındı mesajı nede siparişlerimde gözüküyor telefon.Banka hesabımı incelendiğinde ödeme hepsiburadaya gönderilmiş.Bu şekilde problem yaşayan oldumu?
hepsiburada canlı desteğe yaz onlar bir çözüm bulamazlarsa satıcıya yaz.

summonedskull

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Canlı desteğe sıkıntımı anlattığımda beni telefon ile arayarak bilgilendirdiler.Problem çözülemediğinde en kötü para iadesi yaparlar.

Olive34

Asistan
Reaksiyon puanı
133
Sorununuz çözülmüştür umarım. Bir benzer sorunu Gittigidiyor'da yaşamıştım. Ödemeyi yaptığım halde siparişim oluşmamıştı. Canlı destek ile görüşüp talep açtırmıştım. Sonradan kendi kendine para iadesi olmuştu. Birkaç gün sonra talebime cevap olarak, banka ile alakalı problem yaşanıp bankayla görüşmemi söylemişlerdi.

Yani kısacası bazen bankalardan kaynaklı problem olabiliyor.