Öcalan:kaşıntıdan uyuyamıyorum

seciL

Dekan
Onursal Üye
Belçika'da yayın yapan Kürt-Fırat Haber Ajansı, tezkerenin oylandığı gün bu haberi servise verdi.

Avukatlarıyla son olarak 19 Eylül 2007 görüşen Öcalan, “BU SON GÖRÜŞMEMİZ OLABİLİR" diyerek rahatsızlıklarını sıraladı.

ÖCALAN'IN İMRALI'DAKİ HÜCRESİNDE ÇEKİLEN FOTOĞRAFI

KAŞINTIDAN UYUYAMIYORUM
Öcalan'ın avukatlarına aktardığı rahatsızlıkları: Kaşıntı özellikle bacaklarda var, karın kısmında ve kafamda var. Geceleyin pijamaları giyerken hava ile temas olunca kaşıntı oluyor. Kasıklarımda da çok yoğun bir şekilde var fakat mantar olduğunu söylemişlerdi. Son altı ayda herhangi bir tahlil yapılmadı. Gece-gündüz farkı yok. Kaşıntı yüzünden uykudan uyanma olmuyor. Nefessizlik yüzünden geceleri uyuyamıyorum.

YATAĞIMI DEĞİŞTİRMİYORLAR
Öcalan’ın avukatları, müvekilleri Öcalan’ın sağlık problemlerini AİHM’in gündemine de taşıyarak, acil tedbir talebinde bulundu. Aralık 1999 yılından bu yana hücrenin havalandırmasını sağlayan klima, yatak, yorgan, sandalye gibi çok sınırlı olarak bulundurulan eşyaların yenilenmediği vurgulanan başvuruda, bu durumun Öcalan’ın hem günlük yaşamını hem de sağlık durumunu olumsuz bir şekilde etkilediği belirtildi.

Başvuruda Öcalan’ın şu anlatımlarına yer verildi: ‘Sürekli yattığım yatağım sertleşmiş pamuktan yapılmış olduğu için sorun yaratıyor. Doğru dürüst uyuyamadığım için dinlenemiyorum

emelden

Dekan
Normal bir kişi söylese içim acır yazık derim ama bu adama yazık bile diyemiyorum.

Bu rahatsızlıklar belirlendikten sonra ne yapacaklar acaba?

FeeLiT

Asistan
İmralı ya alsalar beni 3 dakikada kaşıntını sonsuza kadar geçiririm senin kafan rahat olsun senin :mad:

seciL

Dekan
Onursal Üye
Kaşıntıdan ölmemelisin sen.kaşınarak ölmelisin.Öldürdüğün-öldürttüğün insanlarımız toprağın altında yatarken,sen sertlemiş pamuk yataklarda yatıyorsun.O yatakta havasızlıktan boğularak ölürsün.umarım. :mad:
:mad:

Turab Garip

Dekan
Onursal Üye
Olay ne boyutlara getirilmiş şu hale bak.
Şimdi Bayrampaşa Cezaevindeki bir kişi bunları söylese gülerler.
Ama bu adam söylüyor diye Avrupa dinliyor.

Rahat bir ölüm sana nasip olmasın ey katil!
Ruhun bedeninde olduğu müddetçe acı çekesin!
Ruhun bedeni terkedince neler olacağını zaten biliyoruz..

Ahmethz

Rektör
Onursal Üye
bu adamı hala tutuyorlarya orda !!! bir de besliyoruz !!! kaşınıyormuş bacakları başka bir yeri kaşınıyor bence onun hem de fena halde

ahmet347

Asistan
bu köpeklerin tek atlatamadıgı hastalık basur. ama bu adamda masur olacak bölge olduguna da inanmıyorum.

Kriptograf

Profesör
ahmet masur ve basur çok farklı şeyler :) masur dikiş makinası ipliği sarılan bir makara :) basur ise açıklamama gerek yok...

Sonun kaşıntıdan,kanıra kanıra kaşınmaktan olsun.
Diri diri mumyalanasın.
Hapishanelerde rahat etme hakkı suçlu ama insan olanlara verilir,sen sadece suçlusun Öcalan.
Seni kaşımayana yazıklar olsun,Dar ağacını kendin dikesin Sayın Öcalan...

Turab Garip

Dekan
Onursal Üye
Sayın mı? İroni yapmış olabilirsin yine de hoş kaçmıyor.
Benim en çok istediğim çok rahatsız bir ölümle can vermesi.