O nasıl küfür?

spybot

Guru
Onursal Üye
Adını Feriha Koydum'un Hande'si Ceyda Ateş'in sevgilisi Can Yurtsevdi'nin Twitter hesabına girenler şok oldu!

HABERTURK.COM MAGAZİN SERVİSİ
http://twitter.com/MAGAZINHT

Adını Feriha Koydum'un Hande'si Ceyda Ateş'in hayatı tıpkı dizideki gibi. Geçtiğimiz gün, Ateş'in bir süredir Günaydın Et Lokantası’nın ortaklarından Can Yurtsevdi'nin Twitter hesabına girenler deyim yerindeyse şok oldu!

Çünkü Yurtsevdi'nin Twitter sayfasında, "Ceyda Ateş denen bu kadınla, twitter'la her türlü ilişkim bitmiştir. Bunu haber yapanında a. s..yim. İt ürür kervan yürür" yazıyordu. Bu mesajı görenler, ikilinin ayrıldığını düşündü.

Ateş konu üzerine bir açıklama yaptı. "Bugün çıkan haberler asılsızdır" diyen Ateş, "Can Yurtsevdi'nin Twitter hesabı hacklendi. İlişkimiz devam ediyor, ayrılık yok" şeklinde konuştu.

Can Yurtsevdi de önlemini aldı, Twitter hesabını kapattırdı.


magazin
 

neet

Guru
Onursal Üye
twitter için facia a. s..yim. İt ürür kervan yürür ya ne takıyoruz :D :D
ne diyim ya magazin haberlerini seviyorum
her kelime harf bile haber oluyor.
 

Şehzade~

Profesör
Çok da önemli ama bizim insanlarımız da ortalıkta bir küfür bir kavga olsun hemen öğrenmek isterler amma velakin bilimsel gelişmelerle ilgilenenler çok da fazla değil
 

TBM

Dekan
neden ünlülerin hayatı merak edilirde ünsüzlerin ki edilmez ? mesele paralı olmaları mı yoksa tv de yüz sahibi oldukları için mi ?
 

foreverfree

Profesör
küfür değil arka plandaki şey süperdi yalnız. sıklıkla hesaplar çalınıyor milletin başka işi gücü yok mu anacım ya zorunuz ne ha :)
 
Üst