O Kızı geçmem lazım!

Bu konuyu okuyanlar

Silindi58

Doçent
Reaksiyon puanı
235
simdi 5 e gidiyorum 1.dönem sınıfta 2.ciydim ama bitane kız var o beni geçiyor. 3.olmamam lazım hani yanlarında kavga etmeyek diye geçersen geç sınıfı geçiyonda ne oluyo falan diyom ama benim o kızı geçmem lazım. geçmek için ne yapabilirim

not: 2.sınavların çoğunu olmadık.

not: gerçek cevaplar verin

Gumiho

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
No.1 dinle ve o kızı geçme isteğinden vaz geçip okulu bırak
(işe yarıyo bak ben mutluyum)

Enes HCKYL

Doçent
Reaksiyon puanı
222
No.1 dinle ve o kızı geçme isteğinden vaz geçip okulu bırak
(işe yarıyo bak ben mutluyum)
:D
Mesaj otomatik birleştirildi:

simdi 5 e gidiyorum 1.dönem sınıfta 2.ciydim ama bitane kız var o beni geçiyor. 3.olmamam lazım hani yanlarında kavga etmeyek diye geçersen geç sınıfı geçiyonda ne oluyo falan diyom ama benim o kızı geçmem lazım. geçmek için ne yapabilirim

Bu ders çalışma azminden asla vazgeçme bu şekilde devam edersen çok güzel bi geleceğin olacak . Başarılarının devamını dilerim eğer o kızı geçme konusuna gelirsek bol bol der çalış

Orhan Tepe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
7
iyi notlar alıyorsun daha ne istiyorsun

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983

Küçük yaştakiler Forum ada bulaştı.

Reaksiyon puanı
5,172
Öncelikle küçük arkadaşımı tebrik ediyorum. Hırsından dolayı. Malesef 35 ine gelipte o hırs duygusundan bir haber olanlar ülkenin gelişmeme sebebinide tespit etti, 11 yaşındaki çalışkan çocuklar... Kendileri çalışıp size iyi bir ülke sunmaları gerekirken yaptıkları tek şey sizin gibi temiz varlıkları suçlamak. Yazın tarzında yine yukarıda bahsettiğim pek çok forum arkadaşımızdan daha açık. En azından düşünerek yazıyorsun. Bu bir erdemdir ve pek çok forumdaşımızda bulunmuyor.

Sorunun cevabına gelirsek senle yaşıt bir kardeşim var. Oda senin gibi hırslı(çalışma azmine sahip) eğer arkadaşını geçmek istediğin yer yazılı ise bol bol defter tekrarı yapıp yazılı konularından birer kitaptan soru çözdükten sonra internetten çıkaracağın yazılılar ile istediğin başarıya ulaşacağinı düşünüyorum. Son olarak güzel kardeşim buralara çok uğramamalısın. Daha karşısındakine nasıl konusacağını bilmeyen koca koca insanlar varken... Emin ol ki sen onlardan daha zekisin ve onların düşünceleri ancak senin kafanı karıştırır. Aklına takılan soruları öğretmenine bilhassada ailene iletmen senin için daha iyi olacaktır.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Öncelikle küçük arkadaşımı tebrik ediyorum. Hırsından dolayı. Malesef 35 ine gelipte o hırs duygusundan bir haber olanlar ülkenin gelişmeme sebebinide tespit etti, 11 yaşındaki çalışkan çocuklar... Kendileri çalışıp size iyi bir ülke sunmaları gerekirken yaptıkları tek şey sizin gibi temiz varlıkları suçlamak. Yazın tarzında yine yukarıda bahsettiğim pek çok forum arkadaşımızdan daha açık. En azından düşünerek yazıyorsun. Bu bir erdemdir ve pek çok forumdaşımızda bulunmuyor.

Sorunun cevabına gelirsek senle yaşıt bir kardeşim var. Oda senin gibi hırslı(çalışma azmine sahip) eğer arkadaşını geçmek istediğin yer yazılı ise bol bol defter tekrarı yapıp yazılı konularından birer kitaptan soru çözdükten sonra internetten çıkaracağın yazılılar ile istediğin başarıya ulaşacağinı düşünüyorum. Son olarak güzel kardeşim buralara çok uğramamalısın. Daha karşısındakine nasıl konusacağını bilmeyen koca koca insanlar varken... Emin ol ki sen onlardan daha zekisin ve onların düşünceleri ancak senin kafanı karıştırır. Aklına takılan soruları öğretmenine bilhassada ailene iletmen senin için daha iyi olacaktır.
Tek çalışma azimleri aileleri 1. Olup onlara (Tablet,Telefon,Laptop) gibi hediye alması.

Kardeşim bu foruma mesaj yazana kadar 10 Soru çözebilirdin

Reaksiyon puanı
5,172
Tek çalışma azimleri aileleri 1. Olup onlara (Tablet,Telefon,Laptop) gibi hediye alması.

Kardeşim bu foruma mesaj yazana kadar 10 Soru çözebilirdin
Bence biraz kendinizle karıştırıyorsunuz. Benimde o yaşlarda bir kardeşim var, biz ilgilenir takip ederiz ancak ucuna ödül koyduğumuzu çok nadir hatırlarım. Kendisi ders çalışmayi yük olarak görmüyor yapıp bitirmesi gereken bir iş ve bittikten sonra eğlenmeye zaman ayırabileceği bir şey olarak gorüyor. Bu konularda aile eğitimi gerçekten çok önemli.

noobstar96

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynen bunlar yüzünden gelişmiyor türkiye
Bağlantıyı algılayamadım 5. sınıfa gidip forum'a yazması yüzünden mi Türkiye gelişmiyor?

Durum değerlendirmesi yap, hangi derslerin zayıfsa veya kendini eksik gördüğün dersler varsa onlara ağırlık ver

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,983
Bence biraz kendinizle karıştırıyorsunuz. Benimde o yaşlarda bir kardeşim var, biz ilgilenir takip ederiz ancak ucuna ödül koyduğumuzu çok nadir hatırlarım. Kendisi ders çalışmayi yük olarak görmüyor yapıp bitirmesi gereken bir iş ve bittikten sonra eğlenmeye zaman ayırabileceği bir şey olarak gorüyor. Bu konularda aile eğitimi gerçekten çok önemli.
Benim kardeşim de öyledir ama çoğu böyle.

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Mesajları tam okuyamadım ama soru şu; o kızı neden geçmek istiyorsun :D ?
Kardeş kardeş ikinizde birinci olun :)

HÜDHÜD

Müdavim
Reaksiyon puanı
6,555
Hocam kaç birinci olabiliyor:)
Hocam şimdi tubitak yarışmalarında bile "eğer birinci birden fazla olursa..." diye ibare olur :) bilmem anlatabildim mi... Hani kupada bile takımlar yenişemiyor sonra ek uzatmalara, maçlara veya kuraya başvuruluyor ya işte bazen birden fazla birinci çıkınca bi şey yapılmıyabiliniyor.

ÖRNEK:

TEOG-2'de 17 bin birinci
8. sınıf öğrencilerinin iyi bir liseye girebilmek için katıldığı ikinci dönem TEOG’da 17 bin öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı.
İKİNCİ dönem Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi merkezi ortak sınavlarında 81 ilde 17 bin birinci olduğu öğrenildi.... yaptığı araştırmaya göre bu öğrenciler 120 sorunun tamamını doğru yanıtladı. Geçen yılki ikinci dönem TEOG’da ise 987 öğrenci tüm testlerdeki 120 soruyu doğru cevaplamıştı. 1 milyonun üzerinde öğrencinin katıldığı ikinci dönem TEOG’daki bu sonucu ...

Reaksiyon puanı
5,172
Hocam şimdi tubitak yarışmalarında bile "eğer birinci birden fazla olursa..." diye ibare olur :) bilmem anlatabildim mi... Hani kupada bile takımlar yenişemiyor sonra ek uzatmalara, maçlara veya kuraya başvuruluyor ya işte bazen birden fazla birinci çıkınca bi şey yapılmıyabiliniyor.

ÖRNEK:

TEOG-2'de 17 bin birinci
8. sınıf öğrencilerinin iyi bir liseye girebilmek için katıldığı ikinci dönem TEOG’da 17 bin öğrenci tüm soruları doğru yanıtladı.
İKİNCİ dönem Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi merkezi ortak sınavlarında 81 ilde 17 bin birinci olduğu öğrenildi.... yaptığı araştırmaya göre bu öğrenciler 120 sorunun tamamını doğru yanıtladı. Geçen yılki ikinci dönem TEOG’da ise 987 öğrenci tüm testlerdeki 120 soruyu doğru cevaplamıştı. 1 milyonun üzerinde öğrencinin katıldığı ikinci dönem TEOG’daki bu sonucu ...
2 milyon öğrenci arasında ve teog gibi bir sınavda 17bin birinci çıkarda 24-34 kişi arasında 2 birinci çok zor:)

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
o teog eskidir kessin yani matematikte 2 üssü 6 nın cevabını isteyen sınavdan birşey beklemiyecen xd

Silindi58

Doçent
Reaksiyon puanı
235
o teog eskidir kessin yani matematikte 2 üssü 6 nın cevabını isteyen sınavdan birşey beklemiyecen xd

2 üssü 6 yani:
2x2x2x2x2x2x2
veya
6 üssü 2 yani
6x6
yani sonuç:36

teogda bunu soruyolarsa ben full doğru yaparım bu sefer 1.cilerle (17bin kisiyle) sınava girerim 1000 kisi elense 16bin kisiyle girerim ooo 18 kez teog sınavınamı girecem en iyisi 1 yanlış 119 doğru yapmak

bu arada ingilizce çok kötü geçti (seçmeli ingilizcede normal ingilizcede) 64-77 almısım kısaca o kız beni geçti basa bas gittiğimiz o kızda beni geçti 4.olarak sınıfı bitiriyorum

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,121
kızları eziklicem diye diye kendini ezikledin ayıptır ayıp ...
sanki dünyanın sonu kızlar bu konularda daha iyi maşAllah demen gerek.

Silindi58

Doçent
Reaksiyon puanı
235
kızları eziklicem diye diye kendini ezikledin ayıptır ayıp ...
sanki dünyanın sonu kızlar bu konularda daha iyi maşAllah demen gerek.
ona bakarsan dünyanın en çok ayıbı bende
mesela parayla sevgili yapmak
daha yazardımda sdn forum bu karaktersize bukadar karakter yeter de

554950

Müdavim
Reaksiyon puanı
5,905
neden seni geçen kişinin cinsiyetini yazıyorsun erkek olsa o erkeği mi diyecektin xd