Nvidia'dan Yeni Profesyonel Grafik Çözümleri

Bu konuyu okuyanlar

Profesyonellerin en zorlu taleplerine cevap verebilmek için en güçlü ve baştan sona her seviyeyi kapsayan Quadro profesyonel grafik işlemci çözümlerini kullanıcıların beğenisine sundu.

Nvidia'nın amiral gemisini FX 5800’ün oluşturduğu Quadro serisi yenilikle dolu. 100 USD’lık giriş seviyesinden, bağımsız görsel veri işlem sistemlerine kadar geniş yelpazedeki yeni Quadro’lar şu ürünlerden oluşuyor:

NVIDIA Quadro FX 5800: Sektörde türünün tek örneği olan kart 4GB grafik belliğe sahip en üst seviye çözümdür. En üst düzey görsel performansı ve özellikleriyle profesyonellere çok büyük ölçekli modeller ve veri guruplarıyla çalışabilme imkânı yaratıyor.

NVIDIA Quadro FX 4800: Profesyonellerin ihtiyacı olan tüm gerçekli performans ve kalitenin sınırlarını zorlayan ve gerekli tüm araçlarla gelen üst seviye bir çözüm.

NVIDIA Quadro FX 3800: Tek genişletme yuvasına ihtiyaç duyan ürün SLI çoklu işletim sistemi ve SDI desteği gibi güçlü özellik setleriyle profesyonellere etkileşimli görsellik ve yüksek performans sunuyor.

NVIDIA Quadro FX 1800: Çalışma istasyonları için en iyi fiyat/performans oranı sağlayan bu orta seviye çözümü en uygun kalite, hassaslık, programlanabilirlik ve performans sunuyor.

NVIDIA Quadro FX 580: Sektöre yön veren dijital içerik oluşturma ve bilgisayar destekli hacimli tasarım V-CAD uygulamalarında profesyonellerin yaratıcılığı arttıracak giriş seviyesini kategorisinin en iyi çözümü.

NVIDIA Quadro FX 380: Profesyonel seviye grafikle uygun fiyatı buluşturan bir çözüm. Güç tüketimi azaltılırken performans %50 daha iyileştirilmiş.

Quadro NVS 295: İş grafiğini yeni bir görsel mükemmelliğe taşıyor, en üst çözünürlükte iki adet 30 inçlik monitör desteği bulunuyor.

Quadro grafik işlemcilerde üçboyutlu çalışma istasyonlarının sanallaştırılmasını sağlayan NVIDIA SLI Multi-OS teknolojisi, yeni nesil Quadro çözümleriyle birlikte geliyor. SLI Multi-OS teknolojisiyle, çoklu Quadro GPU yapılandırmalı tek bir çalışma istasyonundaki sanallaştırılmış ortam kullanıcıların uygulamalardaki maliyeti ve üretkenliği en etkin seviyelere taşıyabilmelerine imkân sağlıyor. Yeterli platform çözümleriyle kullanıcılar aynı zamanda yerel SLI teknolojisinden yararlanabiliyor. Bununla birlikte uygulamaları ölçeklendirebilir, çalışma hızını ve görüntü kalitesini yükseltebilirsiniz.

::
Nvidia'nın profesyonel grafik çözümleriyle ilgili düşünceleriniz buradan paylaşın.

Yazan: Yavuz Şahin
SDN - http://shiftdelete.net
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst