Nvidia Sorunu Büyük Sorun Sistem Geri Yüklemede Olmuyor

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
Bi sorun oldu kaspersky uyarı verdi sil dedim nasıl oldu bende tam anlamadım ama mavi ekran geldi bişeyler yazdı ardından pc yeniden açılış yaptı biraz bekledim inteli yükledi fakat nvidia denetim masasına tıkladım açılmadı uyumlu donanım bulunamadı diye hata verdi sürekli bende program kaldır daki nvidia display panelde dahil olmak üzere hepsini kaldırdım hatta nvidia display paneli kaldırırken nvidia sistemden kaldırılacak dedi daha sonra asusun sitesinden vga nvidia son sürümü indirdim ama nvidia kurulum programı mevcut donanımınızla uyumlu bir sürücü bulamadı kurulum prograı şimdi kapanacak hatası veriyo aynı hatayı nvidianın sitesinden indirdiğim driverda da verdi

sistem geri yükleme yapmak istiyorum ama her seferinde şu hatayı veriyo

gfgf10.jpg

Lütfen yardımcı olun 3 saattir uğraşıyorum format dışında bi çözüm sunun mümkünse

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
nvidia klasörüne bi virüs bulaşmış ve kasper de virüsle birlikte dosyayı da silmiş. sürücüyü kaldırıp kurmak işe yaramadıysa sanırım tek çözüm format.

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
peki sistem geri yükleme neden olmuyor 4 defa denedim kaspery ağ bağlantıları vs kapatıp

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
güvenli modda denesem işe yarar mı

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
çıkmadı zaten nvidia program ekle kaldırda var sağda simge olarak var fakat masaüstü sağtıkta gözükmüyo tıklayınca nvidia denetim masası bulunamadı hatası veriyo format atmadan kurtarmanın bi yolu yok mu

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
Çözdüm. Bu kadar!!! Çözümü söyleyince yuh diyeceksiniz sadece biosa girdim exit menüsü varay save and exitin olduğu kısım oraya geldim restore defaults dedim kaydettim çıktım ondan sonra aygıt yöneticisi yükleniyor dedi hata verdi sürücüleri kurun dedi kurdum tamamdır. Yalnız bu dediğim ASUS K52JC için geçerli ve benim bios 216 olanı

hasyas

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kardeş biosa nasıl giriyoruz yardım et gözünü sevem delircem

Usui Takumi

Profesör
Reaksiyon puanı
1,177
asus için pc açılırken f2 ye bas

S

SDN Okuru

SDN Okuru
nividia ile ati hep bu sorunu cıkarıyor amd catalıyst yükle :laugh: :biggrin: :cool: