NVidia GeForge Driver Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Ergin_09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
Bilgisayarımda nvdia geforge 820m ekran kartı bulunuyor ve bu kartın driveri olarak game ready 389.12 bulunuyor işin tuhaf tarafı aslında bu driver benim ekran kartımı desteklemiyor. Güncellemeye çalıştım ama bu cihazda böyle bir kart yok diyor yardım edin ekkran kartını kullanamıyorum

"Melih"

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Sürücü desteği yok'tur senin verdiğin yanlış olabilir.

"Melih"

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,933
Senin verdiğin olmaz 8 series yoktur yani desteği bitti.

Akkara

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
9,356
Siz haklısınız.
Estağfurullah, sürücüleri sitesinden indirip yüklemek lazım. Bu konu için değil ama genel anlamda söylüyorum. Çünkü çoğu kişiyi görüyorum ne idüğü belirsiz üçüncü parti sürücü güncelleme programlarını kullanıyorlar sonra da mavi ekran vs hatalardan şikayet ediyorlar. :)

IDisaster

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,662
Nvidia'nın sürücü yükle kısmındaki ekran kartının modelini tam olarak seçip aratırsanız, nvidia üzerindeki en güncel sürümü sisteminize yüklemiş olursunuz. Sürücü desteği bitmiş olması, driver kuramayacağı anlamına gelmez. Nvidia Sürücü desteğini kestiğinde kart için en ideal ve stabile edilmiş sürümü yayınlar ve öyle keser desteği. Yarım yamalak bırakmaz kartı.
@kilicbaligi nın da dediği gibi

windows 10 : Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Driver | NVIDIA

windows 7-8-8.1 : Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Driver | NVIDIA

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Bilgisayarımda nvdia geforge 820m ekran kartı bulunuyor ve bu kartın driveri olarak game ready 389.12 bulunuyor işin tuhaf tarafı aslında bu driver benim ekran kartımı desteklemiyor. Güncellemeye çalıştım ama bu cihazda böyle bir kart yok diyor yardım edin ekkran kartını kullanamıyorum
Herkesin dediği gibi NVIDIA'dan en güncel sürücüyü indir tabii sana göre en güncel. Sonra DDU'dan NVIDIA sürücünü kaldır ve güncel sürücüyü kur.

Ergin_09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
Herkesin dediği gibi NVIDIA'dan en güncel sürücüyü indir tabii sana göre en güncel. Sonra DDU'dan NVIDIA sürücünü kaldır ve güncel sürücüyü kur.
dediğini yaptım ve yeni sürücü kurulmadı şuan ekran kartı dvredışı
Mesaj otomatik birleştirildi:

Nvidia'nın sürücü yükle kısmındaki ekran kartının modelini tam olarak seçip aratırsanız, nvidia üzerindeki en güncel sürümü sisteminize yüklemiş olursunuz. Sürücü desteği bitmiş olması, driver kuramayacağı anlamına gelmez. Nvidia Sürücü desteğini kestiğinde kart için en ideal ve stabile edilmiş sürümü yayınlar ve öyle keser desteği. Yarım yamalak bırakmaz kartı.
@kilicbaligi nın da dediği gibi

windows 10 : Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Driver | NVIDIA

windows 7-8-8.1 : Grafik Sürücüsü - GeForce Game Ready Driver | NVIDIA
yyükledim denedim 3 kere olmadı

Ergin_09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38
Daha günceli var. (Windows 10 için) Şunu deneyin bir de.
denedim 2 kere olmadı

Leptop aynen.Üstüne Türkçe kitabı mı atayım illa.
ona mı takıldın

Estağfurullah, sürücüleri sitesinden indirip yüklemek lazım. Bu konu için değil ama genel anlamda söylüyorum. Çünkü çoğu kişiyi görüyorum ne idüğü belirsiz üçüncü parti sürücü güncelleme programlarını kullanıyorlar sonra da mavi ekran vs hatalardan şikayet ediyorlar. :)
dostum söylediğin sürüüyü 425.31 i kurmaya çaıliştım ekran kartı yok diyor
üsttelik nvdia experience de ben ekran kartı ile alakal ı sorun yokken cihazınızda nvdia ekran karttı yok diyordu

Canberk61ts

Doçent
Reaksiyon puanı
250
Driver booster programıyla tarat.Sonrada o kendisi inderecekdir.

Ergin_09

Öğrenci
Reaksiyon puanı
38

Canberk61ts

Doçent
Reaksiyon puanı
250