Nvidia GeForce Now Sisteminiz Minimum gereksinimleri karşılamıyor hatası

Bu konuyu okuyanlar

scwt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
arkadaşlar konuda da belirttiğim gibi geforce now a giriyorum fortnite a basıyorum herşey güzel gidiyor bağlanıyor diyor bir anda pat diye önüme sisteminiz akış yayınlamak için minimum gereksinimleri karşılamıyor hatası alıyorum internette çözümüne baktım herkes aynı şeyi söylüyor nvidia denetim masasına gir 3d ayarları otomatik yap dien var harici ekran kartını devre dışı bırak diyen var yani internette gördüğünüz hepsini denedim desem yalan olur çünkü ekran kartı dahili ve intel onun içinde çözüm bulamadım aalta da hatanın fotoğrafını ve sistemimi bırakıyorum.
Sistem
3GB RAM
İNTEL CORE 2DUO T7700 2.40GHZ
358MB intel Hd Graphics

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    544.3 KB · Görüntüleme: 566

MrGrфn

Profesör
Reaksiyon puanı
1,290
Pek bilmiyorum ama donanımsal gibi geldi.

Taha K.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,001
arkadaşlar konuda da belirttiğim gibi geforce now a giriyorum fortnite a basıyorum herşey güzel gidiyor bağlanıyor diyor bir anda pat diye önüme sisteminiz akış yayınlamak için minimum gereksinimleri karşılamıyor hatası alıyorum internette çözümüne baktım herkes aynı şeyi söylüyor nvidia denetim masasına gir 3d ayarları otomatik yap dien var harici ekran kartını devre dışı bırak diyen var yani internette gördüğünüz hepsini denedim desem yalan olur çünkü ekran kartı dahili ve intel onun içinde çözüm bulamadım aalta da hatanın fotoğrafını ve sistemimi bırakıyorum.
Sistem
3GB RAM
İNTEL CORE 2DUO T7700 2.40GHZ
358MB intel Hd Graphics
Sisteminiz 32 bit ise kullanamazsınız.

Taha K.

Profesör
Reaksiyon puanı
1,001
Bu ayarları deneyiniz , onun dışında directX kaç kullanıyorsunuz?

Ekli dosyalar

• 2.PNG
    2.PNG
    260.4 KB · Görüntüleme: 529
  • 1.PNG
    1.PNG
    227.5 KB · Görüntüleme: 515

scwt

Öğrenci
Reaksiyon puanı
14
Bu ayarları deneyiniz , onun dışında directX kaç kullanıyorsunuz?
Ekran kartım konudada belirttiğim gibi intel ekran kartı nvidia değilo yüzden bunu yapmam mümkün değil ama intel ekran kartlı bir bilgisayarda nvidia denetim masasını görmüştüm bunu yapma şansımız varmı acaba?