Nvidia Geforce GTX 1660 SUPER Overclock

Bu konuyu okuyanlar

krdg_burak

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Herkese merhabalar , ben komple sıfır bir toplama pc aldım ve ekran kartımın modelide fotoğrafda gördüğünüz üzere Nvidia Geforce GTX 1660 SUPER 6GB OC
Ben buna overclock yapmak istiyorum ama sağ taraftaki değerleri en fazla kaç yapmam gerektiğini bilmiyorum ve dokunmadım ekran kartını yakarım diye korkuyorum. Sağ da ki ayarların hangisine en fazla kaç değer verebilirim ? Ona göre ayarlama yapayım. Hangi ayar ne işe yarıyor onu da söylerseniz size minettar kalırım. Bu arada ekran kartımın linki bu Ekran Kartını merak edenler için
Adsız.png

Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardımlarınızı beklerim arkadaşlar

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Bu seviyede O.C. fazla bir etki yapmayacak o yüzden hiç uğraşmayın derim. O.C. için elverişli bir kart değil çünkü. Yüzde 2-3 farkı için değmez yani.

Mehmet Aldemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
712
Herkese merhabalar , ben komple sıfır bir toplama pc aldım ve ekran kartımın modelide fotoğrafda gördüğünüz üzere Nvidia Geforce GTX 1660 SUPER 6GB OC
Ben buna overclock yapmak istiyorum ama sağ taraftaki değerleri en fazla kaç yapmam gerektiğini bilmiyorum ve dokunmadım ekran kartını yakarım diye korkuyorum. Sağ da ki ayarların hangisine en fazla kaç değer verebilirim ? Ona göre ayarlama yapayım. Hangi ayar ne işe yarıyor onu da söylerseniz size minettar kalırım. Bu arada ekran kartımın linki bu Ekran Kartını merak edenler için
Ekli dosyayı görüntüle 120209
Mesaj otomatik birleştirildi:

Yardımlarınızı beklerim arkadaşlar
Fabrika çıkışı zaten ocli.

Son mesajlar