NVIDIA denetim masası ekran bölümü yok

Bu konuyu okuyanlar

claritycan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Acer Nitro 5 Ryzen 7 3750H GTX 1650 kullanıyorum A'dan Z'ye her şeyi güncel sağ tıkladığımda sadece denetim masası cıkıyor Ryzen olduğm icin digital vibrance ya da diğer özelllikler icin ekran kısmına ihtiyacım var neden olmuyor yardımcı olur musanız sevinirim, teşekkürler.

Ekli dosyalar

• ssdad.PNG
    ssdad.PNG
    2.6 KB · Görüntüleme: 188
  • adsdasdz.PNG
    adsdasdz.PNG
    30 KB · Görüntüleme: 206

EFI Shell

shellx64.efi
Reaksiyon puanı
18,895
Acer Nitro 5 Ryzen 7 3750H GTX 1650 kullanıyorum A'dan Z'ye her şeyi güncel sağ tıkladığımda sadece denetim masası cıkıyor Ryzen olduğm icin digital vibrance ya da diğer özelllikler icin ekran kısmına ihtiyacım var neden olmuyor yardımcı olur musanız sevinirim, teşekkürler.
Siz masaüstü PC ya da dahili ekran kartı olmayan bir laptop kullanmıyorsunuz. O sekmeler hiçbir zaman olmayacak. NVIDIA sadece program ve oyunlar için. AMD ise masaüstü grafiği. AMD'den yapın varsa o dediğiniz ayar. 3D ayarların yönetilmesinden yüksek performanslı NVIDIA işlemcisine ayarladınız değil mi otomatik seçte olmasın o ayar. NVIDIA'ya ya ayarlayın her şeyi o ayar ile.

gorgulu7

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Sorunu çözebildiniz mi ? daha önce kullandığım monitör de ekran bölümü çıkarken yeni aldığım Dell S2721D monitör de ekran ayarları kısmı çıkmıyor Nvidia denetim masasında.