Nvdi̇a

Bu konuyu okuyanlar

selim efe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
öncelikle yeni almış olduğum pc de ekran kartı güncellemesi yaptım geforce experince üzerinden şuan mevcut sürüm 466.27 olarak en günceli gösteriyor önceden en basit örnekle csgo oyununda full ayarlarda 300-400 Fps aralığında herhangi bir takılma yaşamdan oynama fırsatım oluyordu fakat ekran kartımın modeli 1650 olup güncelleme gerçekleştikten sonra çok ciddi fps sorunları yaşamaya başladım csgo da şuan 70 üstü göremiyorum sabit bir şekilde 70 bu sorunla karşılaşıp çözemeyen bir çok kullanıcı mevcut çözümünü bilen varsa lütfen bir yol göstersin

Hidro Dinamik

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,560
Güncelleme sonrasında sorun olduğuna göre DDU ile mevcut ekran kartı driverını kaldırıp eski versiyonu yüklemelisin.
Bu adresten eski veya beta sürümlere ulaşabilirsin. Beta sürümler daha stabilliği kesinleşmeyen sürümlerdir WHQL ibaresinin bulunduğu eski sürücüye geçin.

Ayrıca driver güncellemelerinde, kaldırıp yeniden kurmalarda ekran kartı ayarlarınız sıfırlanabilir. Kontrol edin.

selim efe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Güncelleme sonrasında sorun olduğuna göre DDU ile mevcut ekran kartı driverını kaldırıp eski versiyonu yüklemelisin.
Bu adresten eski veya beta sürümlere ulaşabilirsin. Beta sürümler daha stabilliği kesinleşmeyen sürümlerdir WHQL ibaresinin bulunduğu eski sürücüye geçin.

Ayrıca driver güncellemelerinde, kaldırıp yeniden kurmalarda ekran kartı ayarlarınız sıfırlanabilir. Kontrol edin.
denedim ama herhangi bir sonuca ulaşamadım