Numan Kurtulmuş: Reina Saldırganın Arkasındaki İsim Araştırılıyor!

Bu konuyu okuyanlar

Hakan Göçmez

Asistan
Katılım
11 Ocak 2017
Mesajlar
343
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
32
adrX8B.jpg


1 Ocak 2017 tarihinde Reina adlı gece kulübüne yapılan saldırı sonrasında özellikle geçtiğimiz günlerde saldırganın yakalanması Türkiye'de sevinçle karşılanmıştı. Saldırganın yakalanmasının ardından özellikle saldırıyı kimlerin gerçekleştirdiği ve saldırganın arkasında kimlerin olduğu merak ediliyordu.

Bugün Başbakan Yardımcısı Numan Kurtulmuş tarafından yapılan açıklamalar oldukça dikkat çekti. Saldırgan için kapsamlı bir şekilde soruşturmanın sürdürüldüğünü ve sorgunun farklı bir şekilde gerçekleştirildiğini söyleyen Numan Kurtulmuş, kişinin arkasındaki güçlere ulaşılacağını ve kimin bu saldırıyı yaptığının ortaya çıkarılacağını söyledi. Tüm bu açıklamalar sırasında oldukça iddialı ve kararlı olduğu görülen Numan Kurtulmuş'un özellikle böyle bir saldırının arkasından farklı devletlerinin çıkabileceğinin sinyallerini de vermesi dikkatlerden kaçmadı.

Şu anda emniyet güçleri tarafından yürütülen soruşturma kapsamında önemli bilgilere ulaşıldığını da sözlerine etkileyen Numan Kurtulmuş, yaptığı açıklamalar ile oldukça heyecan yarattı. Özellikle saldırganın soruşturmasından önemli sonuçların elde edilmesi Türkiye'deki bir karanlığın daha aydınlatılmasını sağlayacak. Türkiye'de yılbaşı gecesi yapılan bu saldırı milyonlarca kişinin yeni yıla kötü bir şekilde girmesine neden olurken teröre karşı tepkilerin daha da artmıştı.
 

Son mesajlar

Üst