NTV Spor 2 yakında yayında!

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
tsn_haber_detay.asp

Türkiye'nin en çok izlenen spor kanallarından olan Doğuş Grubu bünyesindeki NTV Spor'un, 2. kanalı açılıyor.

Doğuş Grubu, NTV Spor kanalında yayınlanan maçlarda çakışma yaşanması ve izleyici için çeşitlilik olması açısından NTV Spor 2 kanalını açmaya karar verdi.

NTV Spor 2 kanalının Eylül-Ekim aylarında yayına başlaması bekleniyor.

TurkFutbol.Com / ÖZEL

dadaş27

Profesör
Reaksiyon puanı
7
ntvspor_14885.jpg

Şöyle bir ekranı gördüğümde televizyondan soğuyorum, her şey anlamsız gelmeye başlıyor bana.

matter33

Asistan
Reaksiyon puanı
3
İyi olur Doğuş Grubu ne yapsa güzel oluyor zaten ;)

ALPARS

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
O ekranı bende sevmiyorum ama sonuçta haber kanalı olunca güncel bilgi vermesi nedeniyle buna mecburlar :)

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Yavaş yavaş lig ihalesine mi hazırlanıyorlar?

ffgul

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
>>Çok geç bile kaldılar...
>>Anlamsız kanalları da yok değil, e2 gibi...

Paramore

Müdavim
Reaksiyon puanı
27
Ali abi ne mübarek adamsın :D bugün aldığım en güzel haber bu.

Yanılmıyorsam Lig TV'nin uzun bir süre yayın hakkını elinde tutan anlaşması var. Kısa zamanda imkansız ligi şifresiz izlemek.

aagkn

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Doğuş Gurubu Zamanında F1,Moto gp, İtalya ligi, Bundesliga gibi birçok yayın hakkını elinde bulunduruyorken zamanların çakışması yüzünden bunlardan vazgeçmişti. Çok iyi olmuş, Temennim İnşaallah en yakın zamanda F1'in yayın hakkını alırlar:)

kpln04

Müdavim
Reaksiyon puanı
2
o ekrandan ve e2 den insan sıkılır mı ya 2. kanal hayırlı olsun

HYuksel

Müdavim
Reaksiyon puanı
22
Doğuş Gurubu Zamanında F1,Moto gp, İtalya ligi, Bundesliga gibi birçok yayın hakkını elinde bulunduruyorken zamanların çakışması yüzünden bunlardan vazgeçmişti. Çok iyi olmuş, Temennim İnşaallah en yakın zamanda F1'in yayın hakkını alırlar:)
F1 yayın haklarını alsalar da izlesek iyi olur hakikatten

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
Ntv'nin alması şifresiz olacağı anlamını taşımaz. Dijital karasal yayına geçmek CINE5 gibi şifreli ancak öyle kolay kırılamayan kanalların gelmesi demek. Trt'ninde yığınla kanalı oldu. Bu gruplar şifreli veya şifresiz olarak aynı anda bir kaç maç yayınlayabilirler.

ByEGT

Müdavim
Reaksiyon puanı
15
Futbolu bir kanala, geri kalan her şeyi 2. kanala da taşısalar güzel olur.

efka_vasi

Asistan
Reaksiyon puanı
0
NTV ilk izlemeye başladığımda sanırım 96 falandı haftasonu komple spor yapıp hafta içi ise normal haber kanalı olarak yayın yapıyordu. F1 ve İngiltere ligi yayınları sayesinde sürekli izler hale geldim. Ama dijital platformlar çıkıpte herşeyi satın almaya başlayınca bu tür kanallarda ihaleleri almadılar. Şifre olayıda zaten o kadar parayı sadece reklam gelirleriyle karşılamaları imkansız gibi birşey. Hayırlı olsun. İnşallah şampiyonlar ligi yayınlarını (çarşamba günleri olanlarıda) rahatça izleriz.

topalsolucan

Müdavim
Reaksiyon puanı
555
ntvspor_14885.jpg

Şöyle bir ekranı gördüğümde televizyondan soğuyorum, her şey anlamsız gelmeye başlıyor bana.

al benden de o kadar. yayın formatı ucube tasarım ödülünü rakipsiz alır. ekrandaki görüntüyü izlemeye çalışırken adamın beyni dönüyor.

engerex

Müdavim
Reaksiyon puanı
26
ntvspor_14885.jpg

Şu görüntüyü algılayıp tek tuşla otomatik tam ekran yapan bir TV veya uydu alıcı olsa iyi olurmuş. Millet çok dertli.

friendly

Müdavim
Reaksiyon puanı
671
10 numara bir spor haber kanalı benim için. Fakat şu son zamanlarda kaybettikleri iki değerli sunucu (Dilara Gönder ve Sine Büyüka) yüzünden hep aynı yüzler ekranda.

DogukanDogu

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Lig maçları şifresiz yayınlanmaz, nedeni ise basit; şifresiz yayınlandığı zaman bir kaç bin fanatik dışında kimse maçlara gitmez. :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Lig maçları şifresiz yayınlanmaz, nedeni ise basit; şifresiz yayınlandığı zaman bir kaç bin fanatik dışında kimse maçlara gitmez. :)

Alakası yok. Maçı stadda izlemenin tadı bir başkadır. Şifresiz bile olsa insanlar gider maçlarını çıplak gözle tadına vararak izler.

3xpired

Doçent
Reaksiyon puanı
1
Bence böyle olmaz. Maça giden adamın amacı izlemekten çok bağırmak, çığırmak ve takımına destek olmaktır. ( En azından benim için öyle. ) Maçı televizyondan izlemek isterse gidip bir kafede de izleyebilir.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Mayıs 2015'te bitiyor normalde ama 2 yıl daha uzatmışlar 2017 Mayıs'a kadar.

Bu uzatma konusunda soruşturma açılmıştı. Daha sonuçlanmadı sanırım.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Fener formasını çıkarmadıkça isterse on kanal açsın izlemeyeceğiz

Nemre

Müdavim
Reaksiyon puanı
28
Aman çok lazımdı, ne zaman açsam şifreli, istemezük.

derya1978

Asistan
Reaksiyon puanı
26
Mayıs 2015'te bitiyor normalde ama 2 yıl daha uzatmışlar 2017 Mayıs'a kadar.

Bu uzatma konusunda soruşturma açılmıştı. Daha sonuçlanmadı sanırım.

2014 demi 2015 mayıs tamı bitecek anlaşması normal şartlarda 2 yıl uzatması için mi dava açıldı

Munitionis

Müdavim
Reaksiyon puanı
9
F1 ve basket maçlarını bıraktıkların baya üzülmüştüm Allahtan D-Smart ta geçtikte ben rahatım 2. kanalla tekrar alırlar heralde bunları