NP550P5C-S05TR Windows 8 Sürücü Yardım

Bu konuyu okuyanlar

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Bilgisayara format atmam gerekti, bilgisayar normalde w8 etiketli fakat ilk aldığımız 7 yükletmiştik. Şuan windows 8 yükleyeceğim fakat sitesinde w8 için sürücü bulamıyorum(http://www.samsung.com/tr/support/model/NP550P5C-S05TR). W8 için uyumlu sürücüleri nereden bulabilirim, bu konuda fikri olanlar var mı ? Birde w8 i dreamspark'tan indiriyorum onu kursam sıkıntı olur mu ?

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
SW Update kur zaten tüm sürücüleri otomatik yüklüyor

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
SW Update kur zaten tüm sürücüleri otomatik yüklüyor
Bir soru daha sormak istiyorum, w8 iso uzantılı bu şekilde usb bellek ile kurabilir miyim yoksa illa daemon tools ile açıp öyle mi kurmam gerekiyor ? Uzun süredir format atmıyorum unutmuşum kusura bakmayın

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Bir soru daha sormak istiyorum, w8 iso uzantılı bu şekilde usb bellek ile kurabilir miyim yoksa illa daemon tools ile açıp öyle mi kurmam gerekiyor ? Uzun süredir format atmıyorum unutmuşum kusura bakmayın

.ISO dosyasını usb'ye rufus ile yazın daemon tools ile uğraşmanıza gerek yok

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
.ISO dosyasını usb'ye rufus ile yazın daemon tools ile uğraşmanıza gerek yok

Biosa yönlerdi beni , buradan hangı ayarlara yaparsam usb yi direk okur ? Bilgisayar benim değil emin olmadan adım atmak istemiyorum.

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Biosa yönlerdi beni , buradan hangı ayarlara yaparsam usb yi direk okur ? Bilgisayar benim değil emin olmadan adım atmak istemiyorum.

Öncelikle boot edilebilen bir .iso dosyası var mı hali hazırda ?

Burk.Clik

Müdavim
Reaksiyon puanı
40
Öncelikle boot edilebilen bir .iso dosyası var mı hali hazırda ?

Sizin Dediğiniz şekilde usb ye dosyayı yazdırdım. Bunun dışında başka bir işlem yapmadım. Zaten bilgisayarı açarken f2 for setup yazıyordu sanırım uygun olmasa bu şekilde bir yazı ile karşılaşmazdım.

Seyhoo

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
741
Sizin Dediğiniz şekilde usb ye dosyayı yazdırdım. Bunun dışında başka bir işlem yapmadım. Zaten bilgisayarı açarken f2 for setup yazıyordu sanırım uygun olmasa bu şekilde bir yazı ile karşılaşmazdım.

Biostan boot için ayar yaptınız mı ? Fast bootu secure bootu falan kapatıp boot menüde USB'yi en üste aldınız mı ? Veya F12'ye basıp boot menüyü karşınıza çıkartıp USB'yi seçip boot edebilirsiniz.

ByBerk

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Biostan boot için ayar yaptınız mı ? Fast bootu secure bootu falan kapatıp boot menüde USB'yi en üste aldınız mı ? Veya F12'ye basıp boot menüyü karşınıza çıkartıp USB'yi seçip boot edebilirsiniz.

+1 moderatörümüzün dediği gibi kuruluyor başıma gelmişti.