Nova 5T veya Honor 20 kullananlar fikirlerini yazabilir mi?

Bu konuyu okuyanlar

XAKBABA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Nova 5t veya honor 20 kulkansnlar ne durumda cihszlar alinirmi ne artilari ne eksileri var ?

alpotter

Profesör
Reaksiyon puanı
4,115
Nova 5t veya honor 20 kulkansnlar ne durumda cihszlar alinirmi ne artilari ne eksileri var ?
Kardeşim bende nova 5t yok ama yardımcı olmak isterim. Benim tavsiyem nova 5t yerine realme 6 pro alabilirsin. Çünkü Nova 5T'de Hafıza kartı desteği yok oldukça düşük bir gorilla glass koruması koymuşlar bataryası r6pro'ya göre 550 mAh daha düşük, daha düşük ekran boyutu ve ekran çözünürlüğü var. Realme 6 Pro'da 8 GB ram var Nova 5T'de 6 GB, Realme 6 Pro'da daha yüksek bir ekran gövde oranı var, R6Pro'nun daha hızlı bir şarj özelliği var. Nova 5T'de 3.5mm jack girişi yok ancak realme 6 pro'da var. Performanslı diye bu kadar kısmışlar işte telefondan. Üstelik şuan realme 6 pro daha ucuza satılıyor. Umarım yardımcı olmuşumdur.

DKN NZY

Rektör
Reaksiyon puanı
10,146
Mi mix 2s 3100tl sd845
Realme 6 pro 3300tl sd720g
Nova 5t de 3500tl kirin 980 var

Ortalama cihaz arıyorsan realme 6 pro
Sd li amiral gemisi istersen mix 2s
Nova 5t nin tek artısı kirin 980

bindokuz103

Asistan
Reaksiyon puanı
150

İki cihazda aynı özelliklere sahip dostum. Benim arkadaşım yaklaşık 3 aydır Nova 5T kullanıyor oldukça da memnun. Çocuk ağırlıklı olarak pubg kasıyor, insta ve youtubeta takılıyor. Performansı çok iyi cihazın. Fotoğraf kalitesi özellikle düşük ışık performansı iyi, Yoğun kullandığında şarjı en kötü bir gün gidiyormuş. Başka sormak istediğin bir şey olursa buradan yaz ben de arkadaşıma sorup sana geri dönerim :)

XAKBABA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
İki cihazda aynı özelliklere sahip dostum. Benim arkadaşım yaklaşık 3 aydır Nova 5T kullanıyor oldukça da memnun. Çocuk ağırlıklı olarak pubg kasıyor, insta ve youtubeta takılıyor. Performansı çok iyi cihazın. Fotoğraf kalitesi özellikle düşük ışık performansı iyi, Yoğun kullandığında şarjı en kötü bir gün gidiyormuş. Başka sormak istediğin bir şey olursa buradan yaz ben de arkadaşıma sorup sana geri dönerim :)
Incelemelerde ozellikle dikkat ettigim video performansi hemen hemen hepsinde yetersiz oldugu soyleniyo zaten cihazin islemcidi kirin 980 ondan suphem yok video kalitesi nasil onu sorarmisin samimiyetine guveniyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide ondan once hangi cihazi kullaniyodu

bindokuz103

Asistan
Reaksiyon puanı
150
Incelemelerde ozellikle dikkat ettigim video performansi hemen hemen hepsinde yetersiz oldugu soyleniyo zaten cihazin islemcidi kirin 980 ondan suphem yok video kalitesi nasil onu sorarmisin samimiyetine guveniyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bide ondan once hangi cihazi kullaniyodu

Sordum dostum. Benim videoyla işim yok dedi :) Arada sırada instaya video atıyormuş bir sorun görmedim dedi. Zaten çektiği videolar maksimum onbeş yirmi saniyelik. ben de izliyorum oraya attığı videoları açıkçası diğerlerinden bir farkı yok. Genel olarak Huawei modellerinin video çekim kalitesini eleştiriyor herkes sanırım onun nedeni de bazı amiral gemilerinde 4K 60 Fps video çekme özelliğinin olmaması. Ama şu var youtuber değilsek hayatımızda ne kadar 4K 60 Fps video çekiyoruz hadi çektik diyelim bunu nereye koyuyoruz nerede izliyor izlettiriyoruz? İşin özeti instaya falan video atacaksan işini görürmüş. Daha önce P10 Lite modelini kullanıyordu :) O cihazdan sonra Nova 5T modeline geçince çocuk telefona toz kondurmuyor :))

XAKBABA

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Eyvallah tesekkur ederim ?

k!ra

@pump_upp - best crypto pumps on telegram !
Reaksiyon puanı
92
İkisi de aynı telefon hangisinin tasarımını beğenirsen onu al