Notebook Tavsiye

Bu konuyu okuyanlar

drsakal

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Arkadaşlar şu cihazı gördüm de fiyat özelliklerine göre ucuz geldi. Çok da anlamam teknolojiden. Acaba başka kusuru mu var diye şüphelendim. Bilgisayarda arasıra film izler, internete girerim. Bilgisayarda oyun oynamam, çok fazla performans patlaması beklemiyorum. Cihazı fiyat, özellik bakımından kıyaslar mısınız, alınabilir mi sizce...

http://www.vatanbilgisayar.com/Note...d6470-bt-w7pre/productdetails.aspx?I_ID=57149

Bir de şu an o merak yok ama ilerde güzel bir tv alırsam bilgisayardan 1080 p film oynatıp tv de izleyebilir miyim...

sprit_fire

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Şuan notebook alınacak zaman değil, her yerde muazzam indirimler var çünkü yeni 3. nesil i7 işlemciler geliyor. Şuan bu ürüne verilecek parayla çok daha iyi özelliklerde notebooklar alınabilir. Geçen gün toshibanın i7u işlemcili bir ürünü %28 indirimdeydi 1800 tl ye geliyordu özellikleride bu üründen üstündü epey bir. Ürünün fiyatı sony notebooklara göre cazip, daha farklı markalarda aynı fiyata daha iyi özelliklere sahip olabilirsin.

VincentVega

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
Vaio fiyatları ülkemizde çok yüksek malesef. Sizin ihtiyaçlarınız hayli hayli karşılar bu bilgisayar. Eğer film izlerim internette gezerim diyorsanız bence daha düşük donanımlı bir notebook alın. Bu kadar şeye gerek yok bence

drsakal

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Yorumlarınız için teşekkür ederim ama acil bilgisayar ihtiyacım var. Bir ay içinde bir şeyler almam lazım daha fazla bekleyemem.

Daha uygun bir bilgisayarda alabilirim ama almışken bir kaç yıl işimi görsün istiyorum. Örneğin ilk notebookumu 6 yıl kullandım. Orta sınıf bir bilgisayar arıyorum yani...

pirtix

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
o ekran kartına göre fiyatı yüksek geldi bana