Yardım notebook ısınma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

lys_lys

Asistan
Reaksiyon puanı
12
pc sistem:
işlemci: intel core i5 3210M
ekran kartı:nvidia 620M 1GB
ram: 6 GB
windows sürümü:11 home single language

sistem çok ısınıyor acaba wimdows ağır geliyor olabilirme
bana göre ağır ama seviyorum ve rahat kullanıyorum bi sıkıntı cıkmıyor sadece çok ısınıyor alakası olabilir mi?

Hopeツ︎

Go for the EYES BOO. Go for the EYES! ?
Reaksiyon puanı
2,268
Sistem Windows 11'i karşılıyor. İşletim sisteminden bağımsız olarak kullandığınız yazılımlar, oynadığınız oyunlar buna sebep oluyor olabilir. Eğer donanımsal bir durum yoksa, uygun bir soğutma problemi çözecektir.

Graveworm

Profesör
Reaksiyon puanı
524
Laptop'un arkasını açmayı biliyorsan aç, fanlarını güzelce temizle. Birde laptop için soğutucu alırsın olay çözülür

salihaktan_

Profesör
Reaksiyon puanı
544
Arka planda çalışan uygulamaları görev yöneticisinden kapat ve başlangıçta açılan uygulamalardan kullanmadıkların varsa onları da devre dışı bırak.

lys_lys

Asistan
Reaksiyon puanı
12
Arka planda çalışan uygulamaları görev yöneticisinden kapat ve başlangıçta açılan uygulamalardan kullanmadıkların varsa onları da devre dışı bırak.
bunun hepsini zaten format attıktan sonra yapıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

Laptop'un arkasını açmayı biliyorsan aç, fanlarını güzelce temizle. Birde laptop için soğutucu alırsın olay çözülür
denerim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistem Windows 11'i karşılıyor. İşletim sisteminden bağımsız olarak kullandığınız yazılımlar, oynadığınız oyunlar buna sebep oluyor olabilir. Eğer donanımsal bir durum yoksa, uygun bir soğutma problemi çözecektir.
teşekkürler donanımsal sorun yok