Note FE vs. OnePlus 5T

Bu konuyu okuyanlar

sahrud83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhaba arkadaşlar, yeni telefon almak üzereyim biraz kararsızım yardımcı olursanız sevinirim.Note FE ile 5T 6/64 aşağı yukarı aynı fiyata geliyor.Sizce hangisi?Bir de biraz daha verip 8/128lik 5T mi almalı? 6 ile 8GB ram çok hissedilir bir fark mıdır?Son olarak OnePlus 5 6/64 2.el HB'dan alınma çok temiz 17ay garantisi devam eden telefon 1600TL'ye alınır mı?Bunlardan hangisi sizce bugün veya yarın almayı düşünüyorum.Teşekkürler

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Daha güncel donanım ve yeteneklere sahip olduğu için OnePlus 5T öneriyoruz.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Kamera dışında 5T kamera kısmında gece performansı FE'nin daha iyi gündüz ise bir fark yok.
Video performansı olarak da FE biraz daha iyi.
Ön kamera fotoğrafda 5T videoda Note FE daha iyi
Dediğim gibi geri kalan noktalarda 5T daha iyi
Diğer isteklerini kameradan daha baskın ve suya dayanıklılık önemli değilse 5T al geç

sahrud83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
kamerası çok kötü de değildir sanırım ya da uçurum yoktur arada.
Ram 6 - 8 çok fark eder mi?
Sar değeri kafaya takılacak bir durum mudur?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
8 GB RAM'lı versiyonunda telefonun tıkanma gibi hiçbir olasılığı söz konusu olamaz cihaz tam performans çalışacaktır. 6GB'lığa göre bir tık daha iyidir ama bunu günlük kullanımda farketmeyeceksiniz.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Ben S7'den 5T 8/128'e geçtim. Note FE biliyorsunuz ki S7'nin bir nevi kalemlisi. Kamera tarafında gece biraz fark var gündüz aynı gibi 5T kamerasından mutsuz olmazsıniz diğer özellikleri zaten zirve.
6-8'den çok hafıza tarafı fark eder.
Sar değeri önemsiz bence

sahrud83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
oneplus 5t 6/64 az önce sipariş ettim teşekkürler arkadaşlar.telefonla ilgili ilk yapılması gerekenler vs. dikkat etmem gerekenler nelerdir?

M

Murat Burç

SDN Okuru
Güncel dijital garantisi ile gelirse kutuyu açmadan iade edin hocam.

sahrud83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Delta garantili yazıyor ilanda umarım öyle gelir sağolun

Yılmaz İpek

Asistan
Reaksiyon puanı
24
oyun için alıcaksan daha donanımlı olduğu için 5t ama s pen kullanırım suya dayanıklı olsun diyorsan not fe

Fatih Cesur

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Ben kameraya, ekrana önem veririm, fazla oyun oynamam. O yüzden Note FE tavsiye ediyorum.

Lakin donanıma, bataryaya önem veriyorsanız 5T . Ama ben beğenmiyorum şahsen. Arkadaşımda var Hindistan SAR değerli 8/128. Kafa 1.3 civarlarında vücut 0.40 falandı diye hatırlıyorum. O yüzden kulaklıkla kullanıyor. Ben bu konularda biraz tedirginim. Siz bilirsiniz yine de referans aralıkta değerler. Hayırlı olması dileğiyle

M

Murat Burç

SDN Okuru
bende satın aldım 5t hocam yarın gelicek delta grantili diyor güncel garanti delta ganrati ne oluyor neden iade edelim ?
Güncel dijital kurumsalliktan dünya güneş arası uzak sorumsuzluğun kralı bir firma diyelim aman dikkat hocam gelirse iade edin güncel dijital garanti istemiyorum deyin kabul etmek zorundalar.
Ben demiyorum delta süper. Ama güncel dijitali süründürür.

sahrud83

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar telefonu birazdan teslim alacağım da ilk yapmam gerekenler, testler, test ekranına giriş nasıl yapılıyor?

TeknoBoss32

Müdavim
Reaksiyon puanı
494
arkadaşlar telefonu birazdan teslim alacağım da ilk yapmam gerekenler, testler, test ekranına giriş nasıl yapılıyor?
telefonu alırken video kaydına al.kamerasına bak,çizik var mı falan diye bak.google play'de test etmeye yarayan uygulamalar var