Note 9s'te kararsız kaldım

Bu konuyu okuyanlar

3000 lira bütçem var aklımda redmi Note 9 pro 5g var ama geleceği bile belli değil onun dışında birde note 9s düşünüyorum 5g için beklemelimiyim yoksa 9s mi alayım daha iyi bir telefon önerisi olan varsa buyursun

Webhead

Dekan
3000 lira bütçem var aklımda redmi Note 9 pro 5g var ama geleceği bile belli değil onun dışında birde note 9s düşünüyorum 5g için beklemelimiyim yoksa 9s mi alayım daha iyi bir telefon önerisi olan varsa buyursun
Note 9S alınmaya değecek telefon değil gel beni dinle git Poco X3 al bana teşekkür edeceksin
kullandıkça beni hatırlarsın

batuhan67

Doçent

Cvnmrt

Profesör
Redmi Note 9 Pro 5G'nin Türkiye'ye geleceğini düşünmüyorum hatta şu ana kadar sadece Hindistan'da Mi 10i adıyla satışa çıkacağı kesinleşti. 3000 bandında ise Poco X3 ve Realme 7 öneririm bu fiyatlarda alınabilecek en iyi iki cihaz olduğunu düşünüyorum.

arkadaş larin da dediği gibi Mustafa hocam 9 oto dan vaz geçin bence ya poco x3 yada realme derim

Son düzenleme:

Umut Çelik

Çikolata (?)
Yönetici
Moderatör
Özel başlık
keep writing
Redmi note 9 pro 5g gelmez buraya.
RN9s 3000 tl ye alınmaz.

Realme 7 öneririm

batuhan67

Doçent
Poco x3 NFC nin artıları
Donanım ı daha iyi, stereo hoparlör var, ekranı 120hz yenileme oranına sahip, ve bildğim kadarıyla çok az da olsa sıçramalar karşı dayanıklı ıp53 sertifikası var
Realme 7 nin artıları
Çok daha iyi ve stabil bir arayüz
Tasarımı daha iyi (Kişiden kişiye değişir, ben kendi fikrimi belirttim) ve antutu puanı 300.000
Ben ikisi arasında realme 7 alırdım çünkü xiaominin yazılımı realme kadar iyi değil bu yüzden yoksaki donanıma baktığımız zaman alınabilecek cihaz aslında poco X3 nfc ama yazılımı realme kadar iyi olmadığı için realme 7 öneririm

lordare

Profesör
Özel başlık
Fosil
O bütçeye Realme 7.
Veya bütçeyi 2.650'ye düşürüp 4GB/64 Redmi Note 9S alabilirsin. MIUI güncellemesi yapmadan stabil sürümüyle herhangi bir sorun yaşamadan kullanabilirsin

SDN Son Haberler

Son mesajlar