Note 8 ? iPhone 8+ ? Huawei Mate 10 Pro Veya P20 pro? Samsung S9+?

EN İYİ TELEFON HANGİSİ?

• Kullanılan toplam oy
    9

Bu konuyu okuyanlar

Önder BOZDEMİR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
10-05-2018 002.jpg

Herkese Merhaba; Öncelikle 2 senedir Samsung Note 5 kullanıyorum, yeni bir değişiklik yapmak istiyorum ve Son 1 aya yakın zamandır hangi telefonu almalıyım konusunda karar veremedim. Şu an satışta olanlar arasında en iyileri hangisi?

Yukarıdaki telefonlar almayı düşündüklerim bir de bunların dışında mesala Google'ın Pixel 2 XL var Türkiye de çok kişi de görmüyoruz ama donanım ve yazılım açısından iyi..
Sony Xperia XZ2 de bunların dışında iyi bir tercih diye düşünüyorum..
Bunların dışında önerebileceğiniz telefon var mı?

İyi bir yazılım, mükemmel bir kamera, güçlü donanım, tasarım ve pil ömrünün iyi olduğu size göre en iyi, en ideal telefon hangisi?

Şimdiden düşünceleriniz ve önerileriniz için teşekkür ederim ..

Son düzenleyen moderatör:

Durmuşkandemir

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,098
Note 5 şuan için bir sıkıntı çıkartmıyorsa size bence tercihiniz için bekleyip note 9 serisini beklemenizi öneririm. Ama değiştirmek isterseniz de performans kamera olarak s9 plus önde ama tasarım olarak ben note 8 modelini seviyorum performans olarak çöpe atılacak bir telefon da değil

Tttunahan

Müdavim
Cezalı
Reaksiyon puanı
3,014
Note serisine alıştıysan note 8 al yoksa s9 plus daha iyi

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
İhtiyaçlarınıza göre Galaxy S9+ daha uygundur.

syble

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
iPhne 8'i tavsiye ederim. Ben gayet memnunum. Özellikle Apple yetkili satıcılarından almanı ve garanti kapsamında güvenebileceğin yerlerden almanı tavsiye ederim. Benim değil ama eniştemin telefonu ara ara donuyordu, garanti kapsamında götürdü ve hemen yenisini verdiler.

Reaksiyon puanı
258
Pil ömrü bakımından Note 8 bu telefonların arasında geride.Kamera bakımından P20 Pro daha iyi.Donanım bakımından S9 Plus daha iyi.Açıkçası P20 Pro ile S9 Plus arasında seçim yapardım.

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Aslında bende şuan bu kadar cevap arasından 2 si arasında kaldım ..
Performansına ve video çekimlerine öncelik veriyorsanız Galaxy S9+ daha uygun olucak ancak pil deneyimine fotoğraf çekimlerinde ve tasarım konusuna daha çok önem veren birisiyseniz P20 Pro'yu tercih edin.

Önder BOZDEMİR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Note 5 şuan için bir sıkıntı çıkartmıyorsa size bence tercihiniz için bekleyip note 9 serisini beklemenizi öneririm. Ama değiştirmek isterseniz de performans kamera olarak s9 plus önde ama tasarım olarak ben note 8 modelini seviyorum performans olarak çöpe atılacak bir telefon da değil

Aslında şuan bir sıkıntısı yok ama 2 yılı doldurduğum için bir yenilik istiyorum. Aklımda Note 8 vardı ama en çok S9 Plus önerildi, bunu dikkate alacağım. Ancak Note 9 ne zaman çıkacak onu henüz bilmiyoruz?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Aslında şuan bir sıkıntısı yok ama 2 yılı doldurduğum için bir yenilik istiyorum. Aklımda Note 8 vardı ama en çok S9 Plus önerildi, bunu dikkate alacağım. Ancak Note 9 ne zaman çıkacak onu henüz bilmiyoruz?
Büyük ihtimalle Ağustos ayından önce tanıtılmaz.

Önder BOZDEMİR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Performansına ve video çekimlerine öncelik veriyorsanız Galaxy S9+ daha uygun olucak ancak pil deneyimine fotoğraf çekimlerinde ve tasarım konusuna daha çok önem veren birisiyseniz P20 Pro'yu tercih edin.

Gün içinde çok kullandığımdan ilk öncelik pil ömrü ve hafızası , sonra da fotoğraf ve video doğal olarak sık kullandığımdan, bana güzel bir deneyim yaşatıp pişman olmayacağım aldıktan sonra uzun bir süre değişitmeyeceğim için keyifle kullanacağım bir telefon olsun istiyorum.. Ama ne yazık ki Türkiyede Şuan Huawei modelleri tam olarak ya bilinmiyor ya Türkiye pazarına çok sokulmuyor öncelik hep Samsung Ve iphone o yüzden Huawei P20 Pro almayı düşünüyorum ama bir yandan da hiç kullanmadığımdan acaba soru işaretleri de var?

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Gün içinde çok kullandığımdan ilk öncelik pil ömrü ve hafızası , sonra da fotoğraf ve video doğal olarak sık kullandığımdan, bana güzel bir deneyim yaşatıp pişman olmayacağım aldıktan sonra uzun bir süre değişitmeyeceğim için keyifle kullanacağım bir telefon olsun istiyorum.. Ama ne yazık ki Türkiyede Şuan Huawei modelleri tam olarak ya bilinmiyor ya Türkiye pazarına çok sokulmuyor öncelik hep Samsung Ve iphone o yüzden Huawei P20 Pro almayı düşünüyorum ama bir yandan da hiç kullanmadığımdan acaba soru işaretleri de var?

Ofis ortamında çalışıyorsanız bir yandan da Galaxy S9+'ın kablosuz şarj ile telefonu bir kenara koyup şarj edebilirsiniz veya DeX aparatı ile ise hem şarj edip hemde monitöre telefonun görüntüsünü aktarabilip kullanabilme gibi imkanlar sunuyor. Bluetooth 5.0'a sahip olmasıyla avantaj kazandırıyor. Bu dediklerime ihtiyaç duyuyorsanız s9+ alın.

Mehmet Alperen

Doçent
Reaksiyon puanı
160
P20 pro çünkü arayüzü hepsinde iyi android olarak
Not:"BENCE"

Önder BOZDEMİR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Ofis ortamında çalışıyorsanız bir yandan da Galaxy S9+'ın kablosuz şarj ile telefonu bir kenara koyup şarj edebilirsiniz veya DeX aparatı ile ise hem şarj edip hemde monitöre telefonun görüntüsünü aktarabilip kullanabilme gibi imkanlar sunuyor. Bluetooth 5.0'a sahip olmasıyla avantaj kazandırıyor. Bu dediklerime ihtiyaç duyuyorsanız s9+ alın.

Ofis ortamın dayım ama onları yapma imkanım yok yoğunluktan, S9 Plas hep aklımda aslında ama bir de Note 8 ve P20 Pro ile kıyaslarsak düşünceniz ne olur?

---- Mesajlar birleştirildi ----

Aklımda aslında P20 Pro var ama Note 8 ve S9 + ile de arada kaldım; almışken tüm ihtiyaçlarımı karşılayacak 2 yıl rahat kullanabileceğim pişman olmayacağım bir model olsun istiyorum..

Aklımda aslında P20 Pro var ama Note 8 ve S9 Plas ile de arada kaldım

Son düzenleme:

Mtn S

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
15,299
Ofis ortamın dayım ama onları yapma imkanım yok yoğunluktan, S9 Plas hep aklımda aslında ama bir de Note 8 ve P20 Pro ile kıyaslarsak düşünceniz ne olur?

Aklımda aslında P20 Pro var ama Note 8 ve S9 + ile de arada kaldım; almışken tüm ihtiyaçlarımı karşılayacak 2 yıl rahat kullanabileceğim pişman olmayacağım bir model olsun istiyorum..

Aklımda aslında P20 Pro var ama Note 8 ve S9 Plas ile de arada kaldım
P20 Pro'nun kablosuz şarj desteği yok. Galaxy Note 8 ofis ortamına daha uygun olur.

JaKeX

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Eğer ofis ortamındaysan Note 8 almalısın ama normal kullanıcaksan S9 Plus

murat03_03

Öğrenci
Reaksiyon puanı
15
merhaba samsungdan memnunsanız ve note 5 2 3 ay daha götürür diyorsanız note 9 u bekleyin ama şimdi alacaksanız s9+ kamera pil ekran parmak izi vs cok iyidir note8 den. şimdiye kadar note8 almadıysan artık bu fiyata alınmaz. s9+ la keyfine bak

Çagatay Keser

Asistan
Reaksiyon puanı
38
Bunların arasında net s9+(snapdragon imkan varsa) digerleri eski s9+ alırsan samsungun note 9 çıksa dahi bu yılki en iyi cihazını alırsın(işlemcisi olarak çünkü note 9 dada aynı islemci kullanilir note 9 dan iyi demiyorum hani arada dönem farkı olmaz manasında) ama digerlerinden birini alirsan sene bitmeden firma o telefonun bariz bir ust modelini çıkarır(p20 pro dahil) ve senenin 2. çeyreğinde olmamıza kanma sene sonunda donup baktınmı bariz bu sene çıkan telefonların gerisinde bir cihas almış olursun s9 dışında birini seçersen

inann

Profesör
Reaksiyon puanı
953
S9+ tabikide. 2 sene değil 4 sene bile kullanabilirsiniz.

Ncakar

Asistan
Reaksiyon puanı
60
Mate 10 pro ve P20pro tabii ki. Mükemmel dizaynlar, mükemmel renkler, başarılı donanım ve kameralar, başarılının çok çok ötesinde servis hizmetleri ve sizi anlayan cihazlar

Nameofdevils

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
P20 pro çok iyi pixel 2 xl da öyle ikisinden birini al bence kendi tercihine göre

Bareth Gale

Müdavim
Reaksiyon puanı
300
Tasarım+kamera+batarya+arayüz+performans=Huawei P20 Pro.

M

Murat Burç

SDN Okuru
Tasarım+kamera+batarya+arayüz+performans=Huawei P20 Pro.
Tasarım göreceli.
Kamera olarak düşük ışıkta oto modda ve Pro modda aynı ayarlarda S9 Plusun daha iyi olduğunu söyleyen kullanıcılar gördüm. Videoda silindir gibi ezip geçiyor zaten
Arayüz olarak koskoca Touchwiz varken simgeleri bile Apple çakması Huawei'nin arayüzünün adı anılmaz.
Batarya olarak çoğu testte S9 plus ve P20 Pro kafa kafaya gidiyor.
Performans olarak Exynos 9810 ve K970 kıyası yapılamaz zaten K970i ezer geçer 9810
Bari yalan söyleme de milleti kandırma.

ahmtkrts58

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Param cebimde kalsın (3.5 Tl) , pil performansı ve ekranı iyi olsun = Mate 10 Pro
Kamerası güzel ve günlük kullanımı daha kolay olsun (4.5 TL) = S9 Plus

stinghardyzz

Müdavim
Reaksiyon puanı
747
Ekli dosyayı görüntüle 39892

Herkese Merhaba; Öncelikle 2 senedir Samsung Note 5 kullanıyorum, yeni bir değişiklik yapmak istiyorum ve Son 1 aya yakın zamandır hangi telefonu almalıyım konusunda karar veremedim. Şu an satışta olanlar arasında en iyileri hangisi?

Yukarıdaki telefonlar almayı düşündüklerim bir de bunların dışında mesala Google'ın Pixel 2 XL var Türkiye de çok kişi de görmüyoruz ama donanım ve yazılım açısından iyi..
Sony Xperia XZ2 de bunların dışında iyi bir tercih diye düşünüyorum..
Bunların dışında önerebileceğiniz telefon var mı?

İyi bir yazılım, mükemmel bir kamera, güçlü donanım, tasarım ve pil ömrünün iyi olduğu size göre en iyi, en ideal telefon hangisi?

Şimdiden düşünceleriniz ve önerileriniz için teşekkür ederim ..
Note 9 bekle