Note 7 Batarya Sorunu ve Geri Çağırma

Note 7 batarya sorunu hakkındaki düşünceniz.


  • Kullanılan toplam oy
    5

Bu konuyu okuyanlar

Buğra Çalışkan

Öğrenci
Katılım
5 Eylül 2016
Mesajlar
1
Reaksiyon puanı
0
Puanları
1
Yaş
26
22.08.2016 Tarihinde Türk Telekom mağazasından 24 ay taksit ile satın aldığım Samsung Galaxy Note 7 cihazımı yenisi ile değiştirmek istiyorum fakat sürecin nasıl işleyeceği hakkında pek bir bilgim yok. Bu konuda sizden bana yardımcı olmanızı istiyorum. Başka teknoloji haber sitelerinden okuduğum kadarıyla operatör firmalarından vadeli(taksitle) şekilde alınmış cihazların para iadesi yapılmıyor. Zaten ürünü yenisi ile değiştirmeyi düşünüyorum. Cihaz iadesi düşünmüyorum çünkü telefondan fazlasıyla memnunum tabiri caizse yılan gibi telefon, para iadesi alırsam yeni bir cihaz almaya kalktığım zaman Note 7 nin sahip olduğu özellikleri ve tasarımı diğer telefonlarda bulamıyorum onun için mantıklı olanın yenisiyle değiştirmek olduğunu düşündüm eğer bana katılmıyorsanız düşüncenizi belirtmenizi isterim.
 

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Katılım
12 Eylül 2009
Mesajlar
13,826
Çözümler
2
Reaksiyon puanı
17,244
Puanları
113
Yaş
39
Konu ilgili bölüme taşınmıştır. Bilgilerinize.
 

FOM

Müdavim
Emektar
Katılım
2 Nisan 2016
Mesajlar
2,577
Reaksiyon puanı
1,264
Puanları
113
Merhaba.

Anladığım kadarıyla severek almışsın ve bu kadar sever aldığınız bir cihazı bırakıp başka bir cihaz almaya kalksanız bile yüksekte bir ücret ödediğiniz için pişman olabilirsiniz o yüzden note 7'den vazgeçmeyin. Android platformunda şuan da en üstün cihaz. Değişimi bekleyen bu değişim olayı yakında çözüme kavuşacaktır. Bunca soruna rağmen bu kadar memlunsanız note 7 'den kesinlikle note 7 alın güzel bir kullanıcı deneyimi yaşarsınız.
 

MuhammedGMS

Asistan
Katılım
29 Temmuz 2015
Mesajlar
283
Reaksiyon puanı
88
Puanları
28
Yaş
27
Cihaz şuanda android işletim sistemine göre en kaliteli ve en güçlü cihazlardan biri bana kalırsa değiştirmeyin farklı bir cihazla cihazınızın sorununu giderdikten sonra servis cihazınızı düzgün bir şekilde kullanırsınız zaten para iadesi yapmazlar yenisiyle değiştirirler yada tamir edip göndeririler
 

Son mesajlar

Üst