Note 5 Marshmallow SMS atma ve alma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Berkus44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar merhaba. Marshmallow a geçeli birkaç hafta oldu ve sms atıp almada bir sorun var. Vodafone luyum 4545'e 4bucakG mesajını attım ve mesaj uygulaması çöktü. Ayrıca spotify üyeliği almak için sms atınca da sms atılmıyor ve uygulama kapanıyor. Steam guard ı aktive edecektim, steam bana sms attığı anda uygulama tekrar durduruluyor ve sms ban ulaşmıyor. Sim kartımı bir note 4 te denedim aynı sorun yok. Note 5 in yazılımı ile ilgili bir sorun galiba. ne diyorsunuz?
Sorunun videosu da aşağıdaki youtube linkinde

şimdiden teşekkürler. (model no: SM-N920C)
Bu arada telefon türkiyeden bir samsung mağazasından alındı. Yurtdışından falan getirtmedim.

Berkus44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
bu arada bahsetmeyi unuttum başka sms uygulamaları denedim. Google ın Messenger ı, ve messages + diye uygulamalardı. Bunlar da sorunu çözmedi.

Sercan40

Profesör
Reaksiyon puanı
372
Arkadaşlar merhaba. Marshmallow a geçeli birkaç hafta oldu ve sms atıp almada bir sorun var. Vodafone luyum 4545'e 4bucakG mesajını attım ve mesaj uygulaması çöktü. Ayrıca spotify üyeliği almak için sms atınca da sms atılmıyor ve uygulama kapanıyor. Steam guard ı aktive edecektim, steam bana sms attığı anda uygulama tekrar durduruluyor ve sms ban ulaşmıyor. Sim kartımı bir note 4 te denedim aynı sorun yok. Note 5 in yazılımı ile ilgili bir sorun galiba. ne diyorsunuz?

Bu arada telefon türkiyeden bir samsung mağazasından alındı. Yurtdışından falan getirtmedim.
Videoyu kaldır bence numaraların görünüyo...Kötü niyetli kişiler alabilir numaralarını...

Berkus44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
forum işinde yeniyim teşekkürler

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779

Yapilan guncellemelerden sonra cihazlarda bu sekilde bug'lar olusabilir. Cihaz icindeki onemli resim,muzik,video,evrak gibi datalarinizi yedekleyin. Ayarlar-hesaplar ve yedekleme sekmesi altindaki cihazk fabrika ayarlarina sifirlamayi secin ve cihazi formatlayin. Sorun buyuk ihtimalle cozulur.