Note 4

dogukan5757

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler bu saatten sonra note 4 alınır mı ? bu yıldna sonrada güncelleme alır mı sıkıntı yaratır mı ? Beni 2 yıl götürür mü ?

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
açıkcası bende almayı düşünüyorum hatta 1600 civarı olursa daha güzel olacak uzun süre kullanmayı planlıyorum güncelleme tahminimce 6 dan sonra sı gelmez gelsede bana pek fark etmiyor 2 sene boyunca güncellemeleri çok önemsemiştim sonra fark ettimki bana göre degişen birşey yok hatta bazen cihaza yaramıyor bile gm 5 plus incelemelerini bekliyorum bekledigim gibi olmazsa alcam note 4 2-3 yıl belki de daha fazla süre kullanırım ekran büyük işlemcisi benim oynadıgım oyunlara yeter de artar bile ( coc,royale, okey :D ) ram desen oda iyi touchwiz şişiyor diyorlar zaten ben şişmese bile fotolar vs 3 ayda bir gerekli şeyleri yedekler telefonu sıfırlarım :D bence alınır güzel bir cihaz

...Görkem...

Profesör
Reaksiyon puanı
779
Beyler bu saatten sonra note 4 alınır mı ? bu yıldna sonrada güncelleme alır mı sıkıntı yaratır mı ? Beni 2 yıl götürür mü ?

Merhaba,

Samsung note 4 sunduğunu donanım özellikleri ile sizi kesinlikle 2 yıl götürecek bir cihazdır. Güncelleme konusunda açıkçası pek ümitli olmayın. Şuanda 5.1.1 kullanan cihaz 6.0.1 den ötesini almayabilir. Ama bu cihazın güzelliğine çokta gölge düşürmez. Kesinlikle alınır bir cihaz tavsiye ederim. Her konuda iyi herşeyi yapabileceğin bir model.

Alternatif olarak da batarya performansı kötü olsada donanım olarak 1 tık üstte olan ve ve note 4 e yakın fiyatı ile samsung s6 modelini de düşünebilirsiniz.

Uber

Profesör
Reaksiyon puanı
798
görkem s6 aklıma geldi ama benim de batarya çıkmıyor sd kart da yok galiba ondan eledim zaten büyük ekran ve çok sık not aldıgım için kalem istiyordum şuan araştırma yapıyorum uygun satan yer bulursam alacagım ben gm 5 p bekliyordum ama ne bileyim videolarda ekranda zoom bile yapılmayınca :D çekindim bide sonuçda2 yıl kullancam son android sürümü takıntım yok cihaz stabil oldukdan sonra isterse 2.2 olsun :D bilmiyorum güncelleme cihaz açısından ne kadar önemli pek bilgim yok ama note 3 de 5.0 var note 4 de 6.0 gelse bana yeter şu samsungun tasarruf programı filan yeterli

SMaraz

Asistan
Reaksiyon puanı
15
2 yıl götürürde Samsung güncelleme getirmeyebilir.

Saruman 12345

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Tabikide alınır ben kullanıyorum sıfır donma kasma kamerası ekranı zaten çok güzel rahat götürür 2 yil