Note 4 iPhone 6 ile aynı kaderi paylaştı

aloisnebel

Profesör
iPhone 6 ve 6 Plus’ın büküldüğünü iddia eden ve yaptığı deneyi Youtube’da yayınlayan blogger, benzer bir testi Note 4 üzerinde de yaptı. İddiaya göre, Samsung’un yeni akıllı telefonu Note 4 yapılan test sonucunda büküldü.iPhone 6 ve 6 Plus'ın eğildiğini iddia eden ve konuyla ilgili çektiği videoyu Youtube hesabından paylaşan Lewis Hilsenteger, benzer bir testi Samsun Note 3 ve Note 4 için de yaptı.


Güney Kore merkezli şirketin ürettiği Note 4, yeni iPhone'lara yapılan teste benzer bir teste tabi tutuldu ve iddialara göre, sonuç iPhone 6 ve iPhone 6 Plus'ta ortaya çıkan sorun ile aynı oldu.


Hilsenteger’ın yaptığı testin sonucuna göre, Note 3 tüm çabalara rağmen eğilmedi ama Note 4’ün bu ürün kadar sağlam olmadığı ve büküldüğü iddia edildi.


Rakibi Apple’ın yeni nesil akıllı telefonları iPhone 6 ve iPhone 6 Plus’ın büküldüğü iddiaları üzerine Samsung, akıllı cihazlarına güvendiğini çıklayarak rakibine taş atmıştı.


Hilsenteger’ın iPhone 6 ve 6 Plus üzerinde yaptığı test, sosyal medyada büyük yankı uyadırmış, Apple müşterilerine telefonlarının bükülmesi durumunda yeni bir cihaz vereceğini açıklamıştı.

ntvmsnbc
 
artık sıktı iyice bu tür zırvalar. bir deli bir kuyuya taş atıyor, kırk akıllı onu çıkaramıyor.
benim anlamadığım kafası esen her çatlağın yaptığı bu tür zırvalıkları bu teknoloji siteleri niye hemen haber yapar?
 

What The Hell

Profesör
artık sıktı iyice bu tür zırvalar. bir deli bir kuyuya taş atıyor, kırk akıllı onu çıkaramıyor.
benim anlamadığım kafası esen her çatlağın yaptığı bu tür zırvalıkları bu teknoloji siteleri niye hemen haber yapar?

Amcacım iPhone 6 Plus'ın büküldüğüne inanıyorsun da Note 4'ün büküldüğüne niye inanmıyorsun?

Bu ne yaman çelişki. :D
 

oz kızı

Üyecik
ya bunlar bence çok gereksiz pahalı satılıyor zaten, hani yazılım gideri falan anlarım da abi 2-3 bin lira milyon telefon satıyorlar ve çok para kazanıyorlar. hoş insanlarda alacak para da kalmadı ya neyse
 

lqnd

Profesör
biraz da yamultana ve nasıl yamulttuğuna bağlı bence :D adama verirsin 3310 u yamultur adama verirsin boş telefon kasasını yamultamaz niyet önemli yani yamultmak istedikten sonra yamultamayacağın şey yok

onu bunu bırakın da yamuluyor mu yamulur mu yamulmaz mı derken ağzımızda kişiliklerimiz de yamuldu bırakın bu işleri koy cebine efendi gibi görüşme yapacaksan mesaj atacaksan çıkart günde 5 saat o ekrana bakmadan yaşayan milyarlarca insan geçip gitti dünyadan hepsi de bizden sağlıklıydı...
 

GetClose

Asistan
koyarsan arka cebine ya da böyle bükersen bükersen yamulur. Tabi bükülmemesi lazım nomalde ona göre yapmalılar ama insanlar da cılkını çıkardı artık :dirol:
 
Üst